Taylor Moton Franchise Tag’e İmza Attı

Taylor Moton Franchise Tag'e İmza Attı | Korumalı Futbol Türkiye
Background -w:Bank of America Stadium in w:Charlotte, North Carolina after renovations in 2014- Photo by HangingCurve / Under CC-BY-SA 4.0 International License

Carolina Panthers’la Taylor Moton, Franchise Tag Şartlarında Anlaşmaya Vardı

Carolina Panthers‘in 2 gün önce Franchise Tag uygulanmış olan Offensive Tackle oyuncusu Taylor Moton, Franchise Tag’e imzasını attı.

Genç oyuncu, kendisine 2021’de 13.754 milyon dolar garantili getiri sağlayacak anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha Panthers adına forma giyecek.

Taylor Moton – Kariyer ve İstatistikler

Taylor Moton - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Josh Norman Panthers at Redskins 10/14/18 Photo by KA Sports Photos / Under CC-BY-SA

2017 NFL Draft‘ının 2. round ve 64. sırasından Carolina Panthers tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Moton, 4 Mayıs 2017 tarihinde Carolina Panthers ile; 4.15 milyon dolar değerinde, 2.28 milyon dolar garantili olan ve +1.16 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Carolina Panthers adına forma giymiş olan Moton, 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca 64 maçta forma giydi.

Offensive Tackle oyuncusu Taylor Moton; 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 64 maçın 48’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir