Seattle Seahawks ‘ın Stadyumunun Adı Değişti

Seattle Seahawks Radikal Bir Kararla Beraber Bir Çağı Sonlandırdı. 

6-3’lük bir skorla birlikte sezona devam eden Seattle Seahawks, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamayla birlikte; bugüne dek CenturyLink Field olarak bilinen stadyumlarının isminin bundan böyle Lumen Field olarak anılacağını duyurdu.  

Seahawks , First & Goal Inc Başkanı Chuck Arnold;  

Seattle topluluğuna hizmet etmeye yönelik ortak bir vizyon ve kararlılıkla, Lumen Field ile dünya standartlarında spor ve eğlence için yeni bir çağa girmekten gurur duyuyoruz. Stadyum, yaklaşık yirmi yıldır Seattle’ın önde gelen bir mekânı ve topluluğun heyecan verici zaferler deneyimlemesi, kutsal gelenekler oluşturması ve birlikte unutulmaz anlara tanık olabileceği bir yer olarak damgasını vurdu. Bu mirasın üzerine inşa etmekten ve Lumen Field’da yıllar boyunca harika şeyler deneyimlemekten heyecan duyuyoruz.”  

Lumen CMO Shaun Andrews;  

Lumen Fieldbir isim değişikliğinden daha fazlasını temsil ediyor; bu, Seattle Seahawks ile büyüyen ortaklığımızı ve insan gelişimini ilerletmek, sahada ve saha dışında kazanan sonuçlar üretmek için veri ve teknolojiyi kullanma konusundaki ortak vizyonumuzu temsil ediyor. Lumen Field, Seattle’ın tutkulu hayranlarının bir sembolü ve bu ikonik mekanla ilişkilendirilmekten gurur duyuyoruz. Lumen, müşterilerimizi harika deneyimler sunmaya adanmıştır. Ve bizde Seattle topluluğunun başarısına ve desteğine, kendimizi adadık.”  

Seattle Seahawks; Türkiye Cumhuriyeti saatiyle Cuma 04:20’de, yeni ismi Lumen Field olan efsanevi iç saha stadyumunda Arizona Cardinals’i ağırlamaya hazırlanıyor.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir