Saskatchewan Roughriders, 2 Oyuncuyla daha Kontratı Uzattı

Roughriders, Nick Marshall’dan Sonra Dan Clark ve Brendon LaBatte’yi De Bırakmadı!

İçerisinde bulunduğumuz son dönemde yapmış olduğu uzatma anlaşmaları ile oldukça öne çıkan ve CFL gündeminden adı düşmeyen Saskatchewan Roughriders; Nick Marshall‘la yapmış olduğu uzatma anlaşmasından sonra bugün de, pozisyonları Offensive Lineman olan Dan Clark ve Brendon LaBatte ile uzatma anlaşması imzaladı.

Yeni imzalanan uzatma anlaşması çerçevesinde Offensive Lineman oyuncuları Dan Clark ve Brendon LaBatte, 2 sezon daha Ridersville formasıyla sahada olacak.

Dan Clark – Kariyer ve İstatistikler

Offensive Lineman oyuncusu Clark, 2009 yılının Haziran ayında daha Junior ligdeyken Saskatchewan Roughriders ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Saskatchewan Roughriders adına sahaya çıkmış olan Offensive Lineman oyuncusu Clark, 12 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 2 Solo Tackles

İstatistiğini elde etti ve toplamda 112 maçta yer aldı.

Brandon LaBatte – Kariyer ve İstatistikler

2008 CFL Draft‘ının 1. round ve 6. sırasından Winnipeg Blue Bombers tarafından seçilmiş olan Offensive Lineman oyuncusu Brandon LaBatte, draft dönemi sonrasında Winnipeg Blue Bombers ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 2 farklı takım -Winnipeg Blue Bombers, Saskatchewan Roughriders- adına sahaya çıkmış olan Offensive Lineman oyuncusu Brendon LaBatte, 13 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca 181 maçta yer aldı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir