Anıl Zeybek, Tatankalar’ın Yeni Head Coach’u Oldu!

Anıl Zeybek, Tatankalar'ın Yeni Head Coach'u Oldu! | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Sakarya Tatankaları takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Sakarya Tatankaları takımına aittir.

Sakarya Tatankaları, Baş Koçluk Pozisyonu İçin Anıl Zeybek ile Anlaştı!

Yeni sezona yapılan hazırlıklara tıpkı diğer Türkiye Korumalı Futbol Ligleri takımları gibi hız kesmeden devam etmekte olan Sakarya Tatankaları, bugün Instagram hesapları üzerinden yapmış oldukları bir yenilik ile birlikte takımlarının koçluk kadrosundaki bir güncellemeyi taraftarları ve tüm Amerikan Futbolu severler ile paylaştı.

Sakarya Tatankaları, 2012 – 2016 yılları arasında Tatankalar adına forma giymesinin ardından 2016 yılında oyunculuk kariyerine vedan eden ve 2022 yılına kadar takımın koçluk kadrosunda yer alarak takıma hizmet etmiş olan Anıl Zeybek’in takımın yeni Baş Koçu olduğunu duyurdu!

Sayın Zeybek, daha önce 2019 – 2021 yılları arasında da Milli Takımımızın Defansif Line Koçu olarak görev yapmıştır.

Önce yeni görev yeri adına sayın Zeybek’e daha sonra ise tüm Sakarya Tatankaları organizasyonuna Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’ndeki yeni sezon için başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Sakarya Tatankaları

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir