S Grant Delpit Sahalara Mı Dönüyor?

Safety Oyuncusu Grant Delpit, Sahalara Dönüş İçin Sinyali Verdi!

Background “FirstEnergy Stadium” by Erik Drost is licensed under CC-BY 2.0 Generic License.

2020 NFL Draft‘ının 2. round ve 44. sırasından Cleveland Browns tarafından seçilmiş olan 22 yaşındaki -Free- Safey oyncusu Grant Delpit, 24 Ağustos 2020 tarihinde bir antrenman esnasında yaşadığı Aşil Tendonu Yırtığı sebebiyle çaylak sezonunu kaçırmasıyla birlikte sakatlığı sonrasında mikrofon başına geçerek şu anki durumu ve geleceği üzerine konuştu.

Delpit, yaptığı açıklamada sahada olmak için “elinden geleni yaptığını” vurguladı.

“Uzun zaman oldu. Ama umuyorum ki taraftarlara istediklerini verebilir, kendime istediklerimi verebilir ve aileme istediklerini verebilirim. Antrenman odasında çok fazla zaman geçiriyorum. Bu ligde oynarken hayatının bir parçası. Sahaya çıkmak için elimden geleni yapıyorum.”

Oyuncunun -kendi açıklamaları doğrultusunda- birkaç ay sonra sağlığına tekrardan kavuşması ve sahaya çıkabilir durumda olması bekleniyor.

(Safety) Grant Delpit – Kariyer ve İstatistikler

2020 NFL Draft‘ının 2. round ve 44. sırasından Cleveland Browns tarafından seçilmiş olan -Free- Safety oyuncusu Delpit, Draft dönemi sonrasında Cleveland Browns ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Cleveland Browns kadrosunda yer almış olan oyuncu, 24 Ağustos 2020 tarihinde bir antrenman esnasında yaşadığı Aşil Tendonu Yırtığı sebebiyle çaylak sezonunu kaçırdı ve daha, Cleveland Browns’un aktif kadrosunda bir oyuncu olarak sahada forma giyemedi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir