S Chad Walrond, Istanbul Rams’e Katıldı

S Chad Walrond, Istanbul Rams'e Katıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

Istanbul Rams, 2022 Sezonunda ELF Kadrosu İçin Bir Güncelleme Daha Yaparak Safety Oyuncusu Chad Walrond’la Anlaşma İmzaladı

23 Kasım 2021 tarihinde, daha önce, GFL takımlarından Kiel Baltic Hurricanes ve X-League takımlarından Asahi Beer Silver Star kadrosunda forma giymiş olan Quarterback oyuncusu Jared Stegman ile anlaşma imzalamış olan Istanbul Rams, buna karşılık bugün ise Defans kadrosunda bir güncelleme gerçekleştirerek; 2022 ELF sezonunda forma giymesi için Safety oyuncusu Chad Walrond’la anlaşma imzaladı.

Walrond, kariyerine Hertfordshire Üniversitesinde başladı ve ayrıca London Blitz takımında forma giymiş olmakla birlikte 2018’de takımın Defensive MVP’si olarak ödüllendirildi. Büyük Britanya Milli Takımının bir parçası olan Walrond, IPP çerçevesinde NFL aday oyuncusu olmakla birlikte GFL’de de Allgäu Comets için Safety / Return Specialist pozisyonlarında forma giymişti.

Öncelikli olarak yeni sezonda Safety pozisyonunda Rams organizasyonuna katkı sağlayacak olan sayın Walrond’a, daha sonra ise yeni sezon için İstanbul Rams’e başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir