Rob Gronkowski ve Bucs, Tampa Lisesine Ekipman Sağlıyor

Rob Gronkowski ve Tampa Bay Buccaneers, yapılan bir açıklamada; yanmış olan Tampa Blake Lisesi’ne ekipman desteği sağlayacaklarını bildirdi. 

Tampa Blake Lisesi, 16 Mayıs 2020 tarihinde çıkan bir yangında oldukça fazla ekipmanını ve okulun birçok eşyasını kaybetmişti.  

Tüm futbol eşyalarını yok eden yangın, maddi ve manevi olarak oldukça büyük bir iz bırakmıştı.  

Tampa Bay Buccaneers’ın yeni tight end oyuncusu olan Rob Gronkowski, Bucs vakfı ile beraber bir çalışma gerçekleştirerek Tampa Blake Lisesi’nin kaybettiği futbol ekipmanlarını telafi ediyor.  

Tampa Bay Buccaneerrs’ın resmi Twitter hesabından yapılan bir açıklama ile Tampa Blake  Lisesi’ne bir mesaj iletildi.  

“Hey Blake Lisesi, futbol ekipmanlarıyla dolu olan depolarınızın çıkan yangın tarafından tahrip edildiğini duyduk. Bilin bakalım ne oldu?? The Gronk Nation Youth Vakfı ve @BucsFoundation onların yerine yenilerini koyuyor!”  

Takımın baş futbol antrenörü olan Duane Thomas bu konu hakkında bazı açıklamalar yaptı. 

“Duyduğumda biraz şok geçirdim, tekrar çalışmaya başlamak için (muhtemelen) 15 Temmuz’dan bahsediyorduk, bu ekipmanlar çok önemli. Sadece bir kulübenin yandığını onayladıktan sonra rahatladım, endişeliydim çünkü tüm çocuklar hala oradaydı. Ancak Şehir içinde olan bir okuluz ve herkes yeni şeyler, yeni kramponlar alacak paraya sahip değil. ”  

“Ekipmanlar, yenileriyle değiştirilebilir.” (öğrencilerin canlarının çok daha önemli olduğunu vurguluyor)  

Rob Gronkowski ve Tampa Bay Buccaneers, son yapılan çalışmalar doğrultusunda Tampa Blake Lisesi’ne ekipman desteği sağlamak için adım atıyor.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir