Ravens – Steelers Maçı Ertelendi

Perşembe Günkü Ravens – Steelers Maçı Covid-19’a Kurban Gitti

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; 6-4’lük bir skorla birlikte sezona devam eden Baltimore Ravens ile, 10-0’lık bir skor çerçevesinde namağlup olarak sezona devam eden Pittsburgh Steelers’ın karşılaşacak olduğu Ravens – Steelers maçını ertelediklerini duyurdu.

Yapılan açıklamalar doğrultusunda; normal şartlar altındayken perşembe günü oynanması beklenen Ravens – Steelers maçının pazar gününe alındığı bildirildi.

NFL: “Bu karar bolca ihtiyattan dolayı; oyuncuların, antrenörlerin ve maç günü personelinin sağlık ve güvenliğini sağlamak amacıyla tıp uzmanlarına danışarak alındı.”

Konuyla İlgili Haber

Baltimore Ravens Takım Tesisini Kapattı | Korumalı Futbol Türkiye
Baltimore Ravens Takım Tesisini Kapattı | Korumalı Futbol Türkiye

Baltimore Ravens Takım Tesisini Kapattı

Covid-19’un Yeni Adresi Baltimore Ravens Oldu. 

6-4’lük bir skorla birlikte sezona devam eden Ravens geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklamayla birlikte, takım içerisinde birçok Covid-19 vakası nedeniyle takım tesisini kapatma kararı aldı.

Yapılan açıklamalar çerçevesinde kadroda teşhis edilen covid-19 vakalarıyla birlikte hemen yakın temas takip sistemine başlangıç yapıldığı; covid-19 testi pozitif çıkan kişilerin hızlı bir şekilde kendilerini karantinaya aldıkları; ekibin tüm faaliyetlerinin ise sanal ortam üzerinden devam edeceği bildirildi.  

Baltimore Ravens: “Dün gece geç saatlerde, Baltimore Ravens organizasyonunun birçok üyesinin covid-19 testinin pozitif çıktığı hakkında bilgilendirildik ve o kişiler acil bir şekilde kendilerini karantinaya aldılar.

Temas takibi sürecini başlattık ve bu süre zarfında Under Armour Performance Center kapatılacak, ayrıca tüm ekip aktiviteleri sanal olarak gerçekleştirilecektir.  

NFL’in, ekip doktorlarımızın ve tıbbi eğitmenlerimizin rehberliği ile yakın çalışmaya ve onları takip etmeye devam edeceğiz.” 

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir