Pre Szn: Çukurova Gorillas 30 – 15 Yıldız Stallions

Pre Szn: Çukurova Gorillas 30 - 15 Yıldız Stallions | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Çukurova Gorillas takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Çukurova Üniversitesi Gorillas takımına aittir.

2022 – 2023 Pre Season Karşılaşmalarında Çukurova Gorillas, Yıldız Stallions Karşısında 30’a 15’lik Bir Final Skoruyla Galip Geldi!

2022 – 2023 Pre season karşılaşmaları çerçevesinde 19 Kasım 2022 tarihinde Davutpaşa Stadyumu’nda karşı karşıya gelmiş olan Çukurova Gorillas ve Yıldız Stallions takımlarından hazırlık maçının galibi, 30’a 15’lik bir final skoruyla birlikte Çukurova Üniversitesi Gorillas oldu.

Öncelikli olarak hazırlık maçının galibi olan Gorillas’ı, daha sonra ise Yıldız Stallions’ı tebrik ediyor ve yeni sezon için Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’nde halihazırda faaliyet gösteren ya da göstermeye hazırlanmakta olan tüm takımlarımıza da sonsuz başarılarla dolu sakatlıksız bir sezon diliyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Kategori: Türkiye Korumalı Futbol Ligleri

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir