PJ Hall, Texans ile Anlaşma İmzaladı

PJ Hall ‘ın Oakland Raiders’tan sonraki yeni evi Oakland’ın 1,915 mil ötesinde yer alan Houston Texans oldu!  

Enter Sports Management tarafından yapılan açıklamalarla birlikte, Oakland  Raiders’ın eski Defensive Tackle oyuncusu olan PJ Hall’ın, Houston Texans ile anlaşma yaptığı ifade edildi.  

Konu ile ilgili olarak Enter Sports Management veya NFL Network tarafından yapılan raporlamalar dahilinde PJ Hall ve Houston Texans arasında imzalanan anlaşmanın detayları ile ilgili bir ifade kamuoyuna aktarılmadı.  

PJ Hall – Kariyer ve İstatistikler 

PJ Hall, Texans ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Alonzo /CC-BY

2018 NFL Draft’ın 2. round ve 57 sırasından Oakland Raiders tarafından seçilmiş olan Hall, 3 Ağustos 2020 tarihinde Minnesota Vikings’e transfer edildi. 

Ancak Minnesota Vikings’te fiziki açıdan başarısız olan oyuncu, takım yönetimi tarafından feragat edildikten sonra 4 Ağustos 2020’de tekrardan Oakland Raiders kadrosuna döndü.  

PJ Hall, 4 Ağustos 2020 tarihinde Oakland Raiders kadrosuna döndükten 1 gün sonra; takım tarafından serbest bırakılarak serbest bir oyuncu haline geldi.  

Toplamda 2 sezonluk bir profesyonel futbol kariyere sahip olan Hall, bu zamana dek;  

  • 2 Passes Defended 
  • 34 Solo Tackles 
  • 14 Assist Tackles 
  • 8 Tackles For Loss 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 30 maçta yer aldı. 

2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu üzere toplamda 30 maçta yer almış olan Hall; bu 30 maçın 18’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir