Patrick Mahomes, Sanal Mezuniyet Hakkında Konuştu

Kansas City Chiefs‘ın QB oyuncusu Patrick Mahomes, sanal mezuniyet hakkında konuştu.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde size, San Fransisco 49ers ve Chegg Inc. ortak organizasyonu olacak olan bir sanal mezuniyetten bahsetmiştik. Patrick Mahomes‘da bu sanal mezuniyet hakkında mezun olacak öğrencilere bir mesaj iletti.

Sanal mezuniyet için hazırladığı video mesajında Patrick Mahomes şu sözleri sarf etti;

“Bunun sizin ve ailenizi öngördüğü mezuniyet töreni olmadığını biliyorum. Ancak bu, buraya kadar üstesinden geldiğiniz tüm zor işleri, geç saatlere kadar çalışmayı ve fedakarlıkları değiştirmiyor. Eminim bu günü kutlamak için Chimy’s ya da Broadway’e gitmeyi tercih edersiniz, ama dünya bugün, daha öncekinden çok farklı bir yerde.

Hepimiz biraz zaman ayırıp bu yeni zorluklara uyum sağlamayı öğrenmek zorunda kaldık. Ancak bu bizi daha rekabetçi yapacak ve bize tecrübe katacak. Unutmayın ki; kurduğunuz arkadaşlıklar, hayatınızı değiştiren öğretmenler ve sonsuza dek hayatınızda iz bırakack anılara bakmak için bugün hala kutlamaya değer bir gün.”

Patrick Mahomes, Kansas City Chiefs

Üniversite yıllarını Texas Tech Üniversitesi‘nde geçiren ve burada Red Raiders için futbol ve beyzbol oynayan mahomes, kolej liginde muhteşem başarılara imza atmıştı.

Kansas City Chiefs tarafından 2017 NFL Draft’ta 1. round 10. sıradan seçilen Mahomes, kısa süre içerisinde gösterdiği performans ile kuşkusuz NFL‘in en iyi oyuncularından biri olmuştu.

“Keskin Bir Çocuk Ve Oldukça Etkileyici Konuşuyor”

Mahomes, kısa sürede bu kadar başarıya sahip olmuş olsa da nerden geldiğİni unutmadı.
Kansas City Chiefs baş antrenörü Andy Reid bugün Patrick Mahomes hakkında gazetecilere yaptığı bir açıklamada;

Spor konusunda ve teknoloji konusunda tutkulu. Keskin bir çocuk ve oldukça etkileyici konuşuyor, bence mezun olacak öğrenciler için oldukça iyi bir sunum yapmış.” Sözlerini kullanarak Mahomes’un mezuniyet mesajı hakkında olumlu sözler sarfetti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir