Pamukkale Horozları – SDÜ Spartans Maçı Anı Videosu

Pamukkale Horozları - SDÜ Spartans Maçı Anı Videosu | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Pamukkale Horozları takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Pamukkale Üniversitesi Horozları takımına aittir.

Pamukkale Horozları – SDÜ Spartans Maçı Anı Videosu

18 Aralık 2022 Pazar Günü saat 13:00’da SDÜ Spartans ve Pamukkale Horozları arasında gerçekleşen ve 56’ya 32’lik bir final skoruyla birlikte Horozların galibiyeti ile sonuçlanmış olan Birinci Lig karşılaşması, Horozlar takımının 66 numaralı oyuncusu Seydi Erhan tarafından anı videosuna dönüştürülerek bizlerle paylaşıldı.

Öncelikli olarak maçı bizlere ulaştıran sayın Erhan’a ve maçın galibi Horozlar takımına, daha sonra ise çok uzun süredir yıkılmaz bir irade ile çok ciddi çalışmalar gösteren SDÜ Spartans takımına tebriklerimizi iletiyor ve yeni sezon için Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’nde şampiyonluk adına uçsuz bucaksız çalışmalar göstermekte olan tüm takımlarımıza da sonsuz başarılarla dolu sakatlıksız bir sezon diliyoruz.

VİDEO İÇİN BAKINIZ

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Horozlar 56 – 32 Spartans

Ayrıca Bakınız: Pamukkale Horozları 2022 – 2023 Sezonu Kaptanlıkları

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir