OT Jared Veldheer 6 Maç Ceza Aldı

OT Jared Veldheer 6 Maç Ceza Aldı | Korumalı Futbol Türkiye
Jared Veldheer 2015” by Jeffrey Beall via Wikimedia Commons, is licensed under CC BY 3.0.

Offensive Tackle Oyuncusu Jared Veldheer, 6 Maçlık Ceza Aldı

NFL, en son Green Bay Packers kadrosunda boy göstermiş ve halihazırda emekliye ayrılmayı planlamakta olan 33 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Jared Veldheer’ı 6 maç askıya aldı.

Kendisinin açıklamalarına göre; “Anormal derecede düşük testosteron” sebebiyle Clomid kullanımı için reçeteye sahip olması çerçevesinde askıya alınmış ve şu anda bir takımın kadrosunda bulunmayan Veldheer, eğer bir takımla anlaşma imzalar ve emekliye ayrılmazsa, yeni sezonun ilk 6 maçında forma giymeyecek.

(Offensive Tackle) Jared Veldheer – Kariyer ve İstatistikler

2010 NFL Draft‘ının 3. Round ve 69. sırasından Oakland Raiders tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Veldheer, Draft dönemi sonrasında Oakland Raiders kadrosuna katılarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 6 takımın -Oakland Raiders, Arizona Cardinals, Denver Broncos, New England Patriots*, Green Bay packers (x2), Indianapolis Colts- kadrosunda yer almış olan Veldheer, 11 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • Times Fumbled (1)
  • 3 Fumbles Recovered
  • 11 Solo Tackles
  • Assist on Tackles (1)

İstatistiklerini elde etti ve içlerinden 6’sı Playoff maçı olmak üzere 127 maçta forma giydi.

Offensive Tackle oyuncusu J. Veldheer; 11 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 127 maçın 119’unda başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir