Orlando Brown Jr’dan Transfer İsteği

Orlando Brown Jr'dan Transfer İsteği | Korumalı Futbol Türkiye
Orlando Brown Jr’dan Transfer İsteği | Korumalı Futbol Türkiye

Baltimore Ravens Orlando Brown Jr’ın Talebini Yerine Getirecek mi?

Tıpkı babası gibi Baltimore Ravens adına forma giymekte olan Offensive Tackle oyuncusu Orlando Brown Jr. Baltimore Ravens’tan transfer olma talebinde bulundu.

Oyuncunun, sadece kendisine “Left Tackle” pozisyonunda yer verecek olan takım adına forma giyeceği de talepte yer aldı.

Kolej futbolu kariyeri boyunca oldukça başarılı olmuş ve NFL‘deki ilk 3 sezonunda da NCAA CFB kariyerindeki gibi ses getirmiş olan genç oyuncunun; kısa süre içerisinde bu talebinin karşılığını alması bekleniyor.

(Offensive Tackle) Orlando Brown Jr. – Kariyer ve İstatistikler

2018 NFL Draft‘ının 3. round ve 83. sırasından Baltimore Ravens tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Brown Jr. 16 Mayıs 2018 tarihinde Baltimore Ravens ile; 4 yıl süreli, 3,49 milyon dolar değerinde olan ve 865,720 dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Baltimore Ravens adına sahaya çıkmış olan Offensive Tackle oyuncusu Brown Jr. 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca 2019, 2020 Pro Bowl’ları da dahil ve içlerinden 4’ü Playoff maçı olmak üzere 52 maçta forma giydi.

Offensive Tackle oyuncusu Brown Jr: 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 52 maçın 46’sında başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir