Virtual Offseason Uzatılıyor

2009 NFL Black Logo” by Michael Tipton is licensed under CC-BY-SA 2.0 Generic License.

NFL, Virtual Offseason İçin Uzatma Kararı Aldı

NFL takımları kademeli bir şekilde takım tesislerini açarken, ligin tarafından yapılan son bildiride evden çalışma sürecinin genişletildiği bildirildi.

NFL Komisyon Üyesi Roger Goodell tarafından bugün yapılan bir açıklamaya göre Virtual Offseason için alınan karar doğrultusundaki virtual offseason‘un uzama süresi 2 hafta olarak belirlendi.

Roger Goodell: “Bilet Gişeleri Açılıyor.”

Ayrıca Roger Goodell, koçların geleceh hafta içerisinde tekrar tesislere dönebileceklerini belirterek şu sözler ile açıklamasına devam etti;

“Gelecek hafta kulüplerin koçluk kadrosu üyelerinin kulüp tesisinde yer almasına ve çalışmalarına devam edecek personeller arasında yer almasına izin verileceğini umuyoruz.”

Roger Goodell, yaptığı açıklamanın devamında ise eyalet yasalarına ve yerel yasalara uygun olmak şartıyla kulüplerin;

Bilet gişelerini, perakende satış mağazalarını ve diğer müşteriye dönük tesislerini de yeniden açabileceğini sözlerine ekledi.

Ayrıca NFL Sanal Lig Toplantısı sonucunda yapılan bir diğer açıklamaya göre;

24 yıllık bir NFL Görevlisi olan Walt Anderson ise, yapılan oylamalar sonucunda NFL‘in üst düzey eğitim ve gelişim başkan yardımcısı oldu.

NFL yetkilileri ve futbol hayranları tarafından oldukça sevilen bir isim olan Walt Anderson üstlendiği makam doğrultusunda;

Gelişmiş bir eğitim ve performans değerlendirme sistemi kurup geliştirmek ve uygulamak, tam zamanlı oyun yetkililerini yneiden dizayn etmek, işe alım ve görevlendirmeyi denetlemekten sorumlu olacak.

Ayrıca Walt Anderson aynı zamanda pozisyon koçları ve oyun yetkililerini denetleme görevini de üstlenecek.

Al Riveron ise, kıdemli başkan yardımcısı olarak NFL’e geri dönecek.

Üst düzey yetkili ekibe farklı makamlarda yerleşen Al Riveron, Walt Anderson ve Perry Fewell, doğrudan EVP Troy Vincent‘e rapor verecek.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir