NFL Sanal Lig Toplantısındaki Son Gelişmeler

2009 NFL Black Logo” by Michael Tipton is licensed under CC-BY-SA 2.0 Generic License.

NFL Sanal Lig Toplantısıyla Birlikte 3 Kuralı Değiştiriyor

Uzun süredir beklenen ve 2020 sezonu hakkında önemli kararlar alınacak olan NFL Sanal Lig Toplantısı bugün gerçekleşti. Sunulan teklifler doğrultusunda 3 adet kuralın değiştirilmesine onay verildi.

Hatırlarsanız dün gece ani bir karar verilmiş ve Sky Judge önerisi NFL Sanal Lig Toplantısı öncesinde geri çekilmişti.

Los Angeles Chargers ve Baltimore Ravens tarafından bugünkü lig toplantısında sunulması beklenen ancak bir anda verilen kararla geri çekilen Sky Judge önerisi hakkında bir açıklama yapılmamıştı.

Bugün gerçekleşen Sanal Lig Toplantısı içerisinde sunulması beklenen bir diğer öneri olan onside kick alternatifinin hakkında ise bir gün sonra karara bağlanacağı açıklandı.

Bugün NFL Network‘ten Tom Pelissero tarafından yapılan bir haberde, 28 Mayıs NFL Sanal Lig Toplantısında verilen kararlar açıklandı.

Tom Pelissero’ya göre 3 kural değişikliği teklifi, bugünkü Sanal Lig Toplantısında onaylandı. değiştirilen kurallar lig politikalarındaki 2. 8. ve 9. sıradaki kurallar oldu.

  • 2- Faul tarafından reddedilen puanlamaları dahil etmek için auto replay kalıcı olarak genişletilir.
  • 8-KR/PR oyuncuları için savunmasız oyuncu koruması genişletilir.
  • 9-deat-ball faulü ile oyun saatinin manipülasyonu önlenir.

Değiştirilen kurallar yukarıdaki gibi olurken, NFL Network tarafından yapılan diğer açıklamalara göre kararı sonra verilecek olan teklifler, yarın sonuca bağlanacak.

Sanal Lig Toplantısı doğrultusunda alınacak olan diğer kararlar ile beraber tekrardan sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz, takipte kalın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir