NFL, New York Ofisini Tekrardan Açıyor

NFL New York ofisindeki faaliyetlerine tekrardan devam ediyor. 

Her ne kadar Covid-19 pandemisinin tehlikesi geçmese de dünya genelinde birçok ülke normalleşme süreci içerisine girmeye başladı.  

New York, covid-19 salgınında bir başkent haline geldiği bu süreçte aynı şekilde normalleşme hareketlerinin de başkenti haline geldi. 

Bugün NFL Network tarafından yapılan bir açıklamayla beraber NFL’in New York ofisini tekrardan faaliyete soktuğu bildirildi.  

NFL, Virtual Season'u 26 Haziran'a Kadar Uzatıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Copyright | CNN Taken from IPTC Metadata

Yapılan haberde Ulusal Futbol Ligi komisyon üyelerinin 345 Park Avenue/ Manhattan/ New York’daki ofiste iş başına döndükleri de dile getirildi.

Mart ayında ligin aldığı tüm faaliyetlerin durdurulması kararıyla beraber sezon arası duraksama sürecinde çalışmalarına ara vermeyen Roger Goodell, yapılan son açıklamayla beraber kendisinin de ofise dönen komisyon üyeleri arasında olduğunu söyledi.  

Football Operations Vice President Troy Vincent, diğer genel müdür yardımcıları ve Vice President of communications Brian McCarthy’de işbaşı yapan kişiler arasında oldu. 

Manhattan/ New York ofisinin açılmasıyla beraber Vice President of Communications  Brian McCarthy, Twitter üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımla beraber geri dönmenin sevincini dile getirdi. 

“Mart ortasından bu yana ofiste ilk günüm. Geri dönüp 2020 sezonu için hareket etmek güzel.”  

Dr. Allen Sills, 2020 Sezonu Protokolleri Açıklaması 

Chief Medicial Officer Dr. Allen Sills geçtiğimiz günlerde yeni sezon için alınan tedbirler ve protokoller hakkında konuştu.  

NFL, 2020 sezonunu planlandığı gibi oynamaya hazırlanırken halk için gereken sağlık ortamının karşılanması doğrultusunda gerekli ayarlamaları yapacaktır.”  

“Biz, NFLPA (NFL Players Association – NFL Oyuncular Birliği) ile ortak çalışmamız doğrultusunda; antrenörler, oyuncular ve diğer önemli personeller için sağlık riskini azaltmak doğrultusunda gerekli tedbirleri aldık ve sağlık ve güvenlik sorunlarını belirledik.   

“Hataya yer yok ve bu kolay bir iş değil. 2020 sezonu için tüm oyuncularımız, personeller ve diğer yetkililer için aldığımız güvenlik önlemleri ve yayınladığımız protokoller gibi; halkın sağlık ortamını da karşılamak için gerekli ayarlamaları yapacağız.” 

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir