NFL Gündem 9 Şubat 2022

NFL Gündem 9 Şubat 2022 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 9 Şubat 2022 | #NFLGündem

NFL Gündem 9 Şubat’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye, hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Carolina Panthers, Long Snapper Oyuncusu J. J. Jansen ile Kontratı Uzattı

5-12’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2021 – 2022 sezonunu kapatmış olan Carolina Panthers, 13 Nisan 2009’dan bu yana kadroda forma giymekte olan 44 forma numaralı & Notre Dame Fighting Irish çıkışlı 36 yaşındaki Pro-Bowler Long Snapper oyuncusu Jeffrey Richard “J. J.” Jansen ile uzatma anlaşması imzalayarak oyuncuyu 2022 sezonu için tekrardan kadrosuna dahil etti.

Dallas Cowboys’un Yeni WR Koçu Robert Prince Oldu!

12-5’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2021 – 2022 sezonunu kapatmış olan Dallas Cowboys, daha önce Houston Texans’ta Wide Receiver Koçu olarak görev yapmış olan Robert Prince’i Wide Receiver Koçu olarak koçluk kadrosuna dahil etti.

Pittsburgh Steelers’ın Yeni DC’Si Teryl Austin Oldu!

9-7-1’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2021 -2022 sezonunu kapatmış olan Pittsburgh Steelers, daha önce koçluk kadrosunda Defansif Kıdemli Asistanı & İkincil Koç pozisyonlarında görev yapmış olan Teryl Austin’i Defansif Koordinatör olarak ilan etti.

Doug Marrone, New Orleans Saints’e Katılıyor!

9-8’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2021 – 2022 sezonunu kapatmış olan New Orleans Saints, daha önce Alabama Crimson Tide’ın Ofansif Line Koçluğunu üstlenmiş olan Doug Marrone’u, Ofanstaki “Anahtar bir Rölü” üstlenmesi adına koçluk kadrosuna katıyor.

Minnesota Vikings’in Yeni, Kıdemli Futbol Danışmanı Ryan Girgson Oldu!

Daha önce Cleveland Browns’ta Kıdemli Futbol Danışmanı olarak görev yapmış olan Ryan Grigson, yine aynı pozisyonda görev yapmak adına; 8-9’luk bir galibiyet serisiyle 2021 – 2022 sezonunu kapatmış olan Minnesota Vikings’in kadrosuna katıldı.

Jacksonville Jaguars’ın Yeni Special Teams Koordinatörü Heath Farwell Oldu!

Daha önce Philadelphia Eagles’ta Danışman olarak görev yapmakta olan Jim Bob Cooter’ı Pas Oyunu Koordinatörü olarak koçluk kadrosuna katmış olan Jacksonville Jaguars, bununla birlikte Özel takımlarının koçluk kadrosunda da bir değişim gerçekleştirerek; daha önce Buffalo Bills’te Special Team Koordinatörü pozisyonunda görev yapmış olan Heath Farwell’i yine aynı pozisyonda görev yapması adına koçluk kadrosuna dahil etti.

NFL Gündem 9 Şubat 2022 | Gündemin Geri Kalanı

  • 11-6’lık bir galibiyet serisiyle birlikte 2021 – 2022 sezonunu kapatmış olan Buffalo Bills, Special Teams Koçu Asistanı olarak koçluk kadrosunda görev yapmakta olan Matthew Smiley’yi Special Teams Koordinatörlüğüne terfi ettirdi.

Kesilmiş Olan Para Cezaları;

NFL Gündem 9 Şubat 2022 | Listelerdeki Değişimler

KİKİ Serisi (Kim Kiminle İmzaladı?)

Injured Reserve Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

PUP Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

Maçlarda Sahaya Çıkmayacak Olan Oyuncular;

Feragat Edilmiş Olan Oyuncular;

Serbest Bırakılmış Olan Oyuncular;

Antrenman Kadrosundan Aktif Kadroya Yükseltilen Oyuncular;

Listeler tamamlanmamış olup halen güncellenmektedir.

Not: Oyuncuların isimlerinin yanında bulunan “*” işareti, o oyuncunun antrenman kadrosunda forma giydiğini ifade eder.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 8 Şubat 2022

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir