NFL Gündem 9 Nisan 2021

NFL Gündem 9 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 9 Nisan 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 9 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Seattle Seahawks, Damarious Randall’la Tekrar Anlaşma İmzaladı

Seattle Seahawks5 Eylül 2020 tarihinde Las Vegas Raiders tarafından serbest bırakılmasının ardından 30 Eylül 2020‘de Seahawks‘ın antrenman kadrosuna katılmış ve sezonun 10 maçında sahada olmuş olan 28 yaşındaki Cornerback oyuncusu Damarious Randall ile tekrar anlaşma imzaladı.

Chicago Bears, Michael Joseph ile Tekrar Anlaşma İmzaladı

24 Mart 2021 tarihinde, 28 yaşındaki Running Back oyuncusu Damien Williams‘la anlaşma imzalamış olan Chicago Bears, bununla birlikte bu sefer de savunma kadrosunda bir güncelleme yaparak 26 yaşındaki Cornerback oyuncusu Michael Joseph‘le tekrar anlaşma imzaladı.

Jacksonville Jaguars, DT Daniel Ross ile Tekrar Anlaşma İmzaladı

2 Nisan 2021 tarihinde 27 yaşındaki Linebacker oyuncusu Damien Wilson‘la anlaşma imzalamış olan Jacksonville Jaguars, bununla birlikte 8 Aralık 2020 tarihinde kadroya katılmış olan 28 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Daniel Ross‘la tekrar anlaşma imzaladı.

NFL Gündem 9 Nisan 2021 | Günün Kontratları

  • Cincinnati Bengals, NFL‘de 22 senelik koçluk tecrübesine sahip olan Louie Cioffi’yi Defans Kalite Kontrol Koçu olarak işe aldı.
  • Pittsburgh Steelers, Defensive End oyuncusu T.J. Carter‘la anlaşma imzaladı.
  • Houston Texans, 25 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Roderick Johnson‘la tekrar anlaşma imzaladı. (Resmi Duyuru)

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir