NFL Gündem 5 Şubat 2021

NFL Gündem ’de Bugün 5 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem ‘de bugün neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini NFL Gündem 5 Şubat‘ta sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Mike Zimmer’den Kirk Cousins’e “Kirk Bizim Adamımız”

Minnesota Vikings’in Baş Koçu Mike Zimmer, gün içerisinde yaptığı genel değerlendirmede Quarterback oyuncusu Kirk Cousins‘e değindi.

Kirk Cousins hakkında; “Kirk Bizim Adamımız” sözlerini dile getiren Mike Zimmer, oyuncu hakkındaki görüşlerini de net bir şekilde ortaya koydu.

Mike Zimmer: “-Kirk- harika bir yıl geçirdi, hücumda ligde dördüncü olduk. Savunmada daha iyi olmamız gerekiyor, çok fazla sakatlığımı ve genç adamlarımız vardı – bunu düzeltmek benim işim.”

Demarcus Robinson Sahaya Geri Döndü

Kansas City Chiefs‘in Wide Receiver oyuncusu Demarcus Robinson, 1 Şubat tarihinde yerleştirildiği Reserve/Covid-19 listesinden kurtuldu. Oyuncunun Super Bowl LV’de forma giymesi bekleniyor.

NFL Vakfı, Buccaneers ve Tampa Bay Super Bowl Ev Sahibi Komitesi’nden Forever 55 Aracılığıyla Tampa’ya 2 Milyon Dolar Bağış

Her sene 1 milyon dolarlık bir hibe çerçevesinde Super Bowl’a ev sahipliği yapan şehrin çevresindeki topluluklarda gelişim amacıyla bağış yapan NFL Vakfı; bu yılki Super Bowl LV etkinliğinde Buccaneers ve Tampa Bay Super Bowl Ev Sahibi Komitesiyle birlikte Forever 55’in sosyal alanda yapacağı girişimlere 2 milyon dolarlık bir ortak bağışta bulundu.

Antonio Brown ve Sammy Watkins Super Bowl LV’de Sahaya Çıkabilecek mi?

Super Bowl LV‘ye neredeyse saatler kalmışken, Tampa Bay Buccaneers‘ın diz sakatlığı yaşayan Wide Receiver oyuncusu Antonio Brown ile; Kansas City Chiefs‘in kalf sakatlığı yaşayan Wide Receiver‘ı Sammy Watkins‘in, senenin en büyük maçına çıkıp çıkmayacağı hala belirsizliğini koruyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir