NFL Gündem 5 Mayıs 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 5 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 5 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Las Vegas Raiders, Casey Hayward’ı Kadrosuna Kattı

Las Vegas Raiders, 13 Mart 2021 tarihinde Los Angeles Chargers tarafından serbest bırakılmış olan 2x Pro Bowler & 2x All-Pro Cornerback oyuncusu Casey Hayward ile anlaşma imzaladı.

Dallas Cowboys, Antwaun Woods’la Yollarını Ayırdı

Dallas Cowboys22 Nisan 2021 tarihinde tekrar anlaşma imzalamış oldukları 28 yaşındaki Defensive Tackle (Nose Tackle) oyuncusu Antwaun Woods‘u serbest bıraktı.

Darren Fells Tekrardan Detroit Lions’a Katıldı

Detroit Lions2017’de kadroda forma giymiş olan 35 yaşındaki Tight End oyuncusu Darren Fells’le tekrar anlaşma imzaladı.

Al Jamison Hayata Gözlerini Yumdu

1960 ve 1962 yılları arasında Houston Oilers adına forma giymiş olan ve kariyerinde TSN All-AFL, 2× AFL All-Star ve 2× AFL şampiyonluğu gibi önemli başarılar elde etmiş olan Offensive Lineman oyuncusu Al Jamison, bugün 83 yaşındayken hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrıldı.

O Amerikan Futboluna damga vurmuş ve gerçek bir miras bırakmış olan sayılı kişiden biriydi. Onun mirasını yaşatacak ve ardında bıraktığı emekleri koruyacağız. Huzur içinde yatsın.  

NFL Gündem 5 Mayıs 2021 | Günün Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Las Vegas Raiders, 29 yaşındaki Strong Safey oyuncusu Jeff Heath ile yollarını ayırdı.
  • Indianapolis Colts, 24 yaşındaki Linebacker oyuncusu Malik Jefferson‘la anlaşma imzaladı. Jefferson, önümüzdeki sezonda Colts adına forma giyecek.
  • Dallas Cowboys; 23 yaşındaki Cornerback oyuncusu Saivion Smith, 23 yaşındaki Defensive Back oyuncusu Kemon Hall, 23 yaşındaki Defensive End oyuncusu Ladarius Hamilton, 24 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Walter Palmore ve 27 yaşındaki Center oyuncusu Adam Redmond‘la yollarını ayırdı.
  • Tampa Bay Buccaneers, daha önce Green Bay Packers adına forma giymiş olan 26 yaşındaki Safety oyuncusu Raven Greene ile daha önce Cowboys, Chargers, Seahawks ve Broncos kadrolarında boy göstermiş olan 27 yaşındaki Linebacker oyuncusu Joseph Edwin Jones‘u kadrosuna kattı.
  • 25 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Chris Finke, Kansas City Chiefs kadrosuna katıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir