NFL Gündem 5 Aralık 2021

NFL Gündem 5 Aralık 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 5 Aralık 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 5 Aralık’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye, hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

OC Joe Brady, Carolina Panthers’a Veda Etti

5-7’lik galibiyet serisiyle birlikte sezona devam etmekte olan Carolina Panthers, 16 ocak 2021’den bu yana takımda Offensive Coordinator pozisyonunda görev yapmakta olan 32 yaşındaki tecrübeli koç Joe Brady ile yollarını ayırdı.

NFL’in Maaş Limitinin 2022 Yılında 208 Milyon Dolar Olması Bekleniyor

Önümüzdeki sezonda NFL maaş limitinin (salary cap) bu sezondaki 182.5 milyon doların yanı sıra 208.2 milyon dolara ulaşması bekleniyor. Öyle ki geçtiğimi sezon 198.2 milyon dolar olarak kullanılmış olan bu limit, bu sezon için düşürülmüşken, şu anda ise gelecek sezonda yeni rakama ilişkin tartışmalar sürüyor.

Ayrıca Bakınız: NFL

NFL Gündem 5 Aralık 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • New York Giants kadrosunda forma giymekte olan & Duke Blue Devils çıkışlı 24 yaşındaki Quarterback oyuncusu Daniel Jones bir boyun sakatlığı ile karşı karşıya, oyuncunun birkaç hafta boyunca sahalardan uzak kalması bekleniyor.

Kesilmiş Olan Para Cezaları;

NFL Gündem 5 Aralık 2021 | Listelerdeki Değişimler

  • Philadelphia Eagles kadrosunda forma giymekte olan & Alabama Crimson Tide + Oklahoma Sooners çıkışlı 23 yaşındaki Quarterback oyuncusu Jalen Hurts, yaşadığı ayak bileği sakatlığı sebebiyle sezonun 13. haftasındaki New York Jets karşılaşmasında forma giymeyecek.
  • Philadelphia Eagles kadrosunda forma giymekte olan & East Carolina Pirates + Washington State Cougars çıkışlı 25 yaşındaki Quarterback oyuncusu Gardner Minshew, New York Jets karşılaşmasında takımı adına Starting Quarterback pozisyonunda forma giyecek.

KİKİ Serisi (Kim Kiminle İmzaladı?)

Injured Reserve Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

PUP Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

Maçlarda Sahaya Çıkmayacak Olan Oyuncular;

Feragat Edilmiş Olan Oyuncular;

Serbest Bırakılmış Olan Oyuncular;

Listeler tamamlanmamış olup halen güncellenmektedir.

Not: Oyuncuların isimlerinin yanında bulunan “*” işareti, o oyuncunun antrenman kadrosunda forma giydiğini ifade eder.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 4 Aralık 2021

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir