NFL Gündem 31 Mart 2021

NFL Gündem 31 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 31 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 31 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Arizona Cardinals, Colt McCoy ile Anlaşma İmzaladı

Arizona Cardinals, geçtiğimiz sezonu New York Giants’ın kadrosunda geçirmiş olan 34 yaşındaki Quarterback oyuncusu Daniel “Colt” McCoy’la anlaşma imzaladı.

McCoy, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Arizona Cardinals adına forma giyecek.

Seattle Seahawks, Tyler Lockett ile Uzatma Anlaşması İmzaladı

26 Mart 2021 tarihinde 2x Pro Bowler 32 yaşındaki Defensive End oyuncusu Carlos Dunlap‘la tekrar anlaşma imzalamış olan Seattle Seahawks, bununla birlikte son 6 sezondur kadroda forma giymekte olan Pro Bowler & 3x All-Pro 28 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Tyler Lockett ile uzatma anlaşması imzaladı.

Lockett, 37 milyon doları garantili olmak üzere imzalanan 69.2 milyon dolarlık uzatma anlaşması çerçevesinde 4 sezon daha Seattle Seahawks adına forma giyecek.

Deshaun Watson’a Yönelik Olan Dava Sayısı 21’e Yükseldi

Deshaun Watson için açılan davaların ardı arkası kesilmiyor, geçtiğimiz haftalarda yaşanan “lisanslı bir masaj terapistini hedef alan uygunsuz davranışlarıyla” gündeme gelmiş ve haftalar boyunca gündemin zirvesinde olmasıyla birlikte hala bulunduğu konumu korumakta olan oyuncu için açılan davaların sayısı 21’e yükseldi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir