NFL Gündem 31 Ağustos 2021

NFL Gündem 31 Ağustos 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 31 Ağustos 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 31 Ağustos’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Running Back Oyuncusu Peyton Barber, Washington Football Team’e Veda Etti

Washington Football Team, 26 Mart 2020 tarihinden bu yana Washington Football Team kadrosunda forma giymiş olan & Auburn Tigers çıkışlı 27 yaşındaki Running Back oyuncusu Peyton Barber‘la yollarını ayırarak oyuncuyu serbest bıraktı.

Quarterback Oyuncusu Cam Newton, New England Patriots’a Veda Etti

New England Patriots, 8 Temmuz 2020’den bu yana kadroda forma giymekte olan ve 12 Mart 2021 tarihinde tekrar anlaşma imzalamış oldukları & Florida Gaters | Blinn College ve Auburn Tigers çıkışlı 32 yaşındaki, First-team All-Pro (2015) & 3x Pro Bowler Quarterback oyuncusu Cam Newton‘la yollarını ayırarak oyuncuyu serbest bıraktı.

2021 Regular-Season’da Kullanılacak Olan Covid-19 Protokolleri

IR Listesindeki Oyunculara Yönelik Uygulanmakta Olan Sayı Limiti Politikası ile ilgili sınırlamayı kaldırarak oyuncuların IR’dan çıkıp sahaya dönmesine izin veren NFL, bununla birlikte bugün ise NFLPA ile bir araya gelerek, 2021 regular-season’ında uygulanacak olan Covid-19 protokollerini yayınladı!

Tight End Oyuncusu Chris Herndon, Minnesota Vikings’e Katıldı

Daha önce New York Jets kadrosunda forma giymiş olan & Miami Hurricanes çıkışlı 25 yaşındaki Tight End oyuncusu Chris Herndon‘ı, Draft Seçimi karşılığında Minnesota Vikings’e katıldı.

Cornerback Oyuncusu Desmond Trufant, Chicago’ya Veda Etti

Chicago Bears, 20 Mart 2021’de imzalamış oldukları bir anlaşma ile kadroya katılmış olan & Washington Huskies çıkışlı 30 yaşındaki, Pro Bowler Cornerback oyuncusu Desmond Trufant‘la yollarını ayırdı.

Defensive End Oyuncusu Everson Griffen Serbest Bırakıldı

23 Ağustos 2021 tarihinde, USC Trojans çıkışlı 33 yaşındaki, Second-team All-Pro (2017) & 4x Pro Bowler Defensive End oyuncusu Everson “Sack Daddy” Griffen ile neredeyse bir buçuk yıl sonra tekrar anlaşma imzalayarak oyuncuyu tekrardan kadrosuna katmış olan Minnesota Vikings, bir son dakika gelişmesiyle birlikte Griffen’la tekrardan yollarını ayırdı.

NFL Gündem 31 Ağustos 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • New Orleans Saints kadrosunda forma giymekte olan & Florida State Seminoles çıkışlı 27 yaşındaki, Pro Bowler Quarterback oyuncusu Jameis Winston, Starting Quarterback olarak Saints adına sahada olacak.
  • Baltimore Ravens kadrosunda forma giymekte olan & Michigan Wolverines çıkışlı 23 yaşındaki Guard oyuncusu Ben Bredeson, 2022 4. Round Seçimi karşılığında, Baltimore Ravens‘ın 2022 5. Round seçimi ve 2023 7. Round seçimlerini de yanına alarak New York Giants‘a transfer oluyor.
  • Los Angeles Rams kadrosunda forma giymekte olan & New Mexico Lobos çıkışlı 24 yaşındaki Punter oyuncusu Corey Bojorguez, 2023 6. Round seçimi karşılığında, Rams‘in 2023 7. Round seçim hakkını da yanına alarak Green Bay Packers‘a transfer oluyor.
  • Denver Broncos, 2022 6. Round seçimi ve 2023 7. Round seçimini San Fransisco 49ers’a yollarken, 49ers’ın & Indiana State Sycamores çıkışlı 24 yaşındaki Linebacker oyuncusu Jonas Griffith ve 2022 7. Round seçimini ise bünyesine kattı.
  • Detroit Lions, 2022 5. Round seçimi ve 2022 7. Round seçimini Denver Broncos’a yollarken, Broncos’un & East Central (OK) çıkışlı 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Trinity Benson‘ı ve 2023 6. Round seçimini ise bünyesine kattı.
  • Philadelphia Eagles, takımın TCU Horned Frogs çıkışlı 26 yaşındaki Guard oyuncusu Matt Pryor ve 2022 7. Round seçimini Indianapolis Colts‘a transfer ederken, Colts‘un 2022 6. Round seçimini ise bünyesine kattı.
  • Philadelphia Eagles kadrosunda forma giymekte olan & Oklahoma Sooners çıkışlı 23 yaşındaki Quarterback oyuncusu Jalen Hurts, Starting Quarterback olarak Eagles adına sahada olacak.
  • New England Patriots kadrosunda forma giymekte ve PUP listesinde yer almakta olan & South Carolina Gamecocks çıkışlı 30 yaşındaki, 2x First-Team All-Pro (2018, 2019) & 4x Pro Bowler Cornerback oyuncusu Stephon Gilmore, yaşadığı Quad sakatlığı sebebiyle; 2021 regular-season’ının 7. haftasına kadar PUP listesinde kalabilir.

Kesilmiş Olan Para Cezaları;

NFL Gündem 31 Ağustos 2021 | Listelerdeki Değişimler

KİKİ Serisi (Kim Kiminle İmzaladı?)

Injured Reserve Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

PUP Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

Maçlarda Sahaya Çıkmayacak Olan Oyuncular;

Feragat Edilmiş Olan Oyuncular;

Serbest Bırakılmış Olan Oyuncular;

Listeler tamamlanmamış olup halen güncellenmektedir.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 30 Ağustos 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir