NFL Gündem 26 Ocak 2021

NFL’de Bugün 26 Ocak 2021 | #NFLGündem

NFL ‘de bugün neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? hepsini sizler için derledik!

NFL’in İlk Tam Zamanlı “Siyahi” Kadın Koçu – Jennifer King (NFL – NFC)

Geçtiğimiz günlerde Washington Football Team tarafından Offensive Assistant olarak nitelenen Jennifer King, Assistant Running Backs Coach olarak görev yapmaya başlaması ile birlikte NFL tarihinde ilk tam zamanlı siyahi kadın koçu sıfatını elde etti.

Green Bay Packers CEO’sundan Aaron Rodgers Açıklaması “Biz Salak Değiliz!” (NFL – NFC)

Tampa Bay Buccaneers karşısında aldıkları yenilgiyle birlikte NFC şampiyonluğunu ve Super Bowl şampiyonu olma şansını kaybetmiş olan Green Bay Packers’ın Başkanı ve CEO’su Mark Murphey, bugün yaptığı açıklamada Aaron Rodgers hakkında konuştu.

Murphey, oyuncunun Green Bay Packers’taki geleceğine ilişkin olarak şu sözleri ifade etti;

Aaron‘un Packers‘ta olmaması gibi bir şey yok. Ligin MVP‘si olacak ve şimdiye kadarki en iyi yılını geçirmiş olabilir. Tartışmasız o bizim liderimiz ve biz aptal değiliz.”

Atlanta Falcons ve Detroit Lions’a Yeni Yüzle Katılıyor (NFL – NFC)

Atlanta Falcons‘un; Maryland’in Defensive Coordinator’ü olan Jone Hoke’u Defensive Back Coach pozisyonunda ve Chicago Bears‘ta Assistant pozisyonunda görev yapmış olan Ted Monachino’yu da Outside Linebacker Coach pozisyonda kadrosuna katması ve bununla birlikte;

Detroit Lions‘un ise; Dave Fipp‘i Special Teams Coordinator görevini üstlenmesi için kadrosuna katması bekleniyor.

Buffalo Bills 13 Oyuncuyla Kontrat İmzaladı (NFL – AFC)

Kansas City Chiefs karşısında aldığı yenilgiyle birlikte AFC şampiyonluğunu ve Super Bowl şampiyonluğu şansını kaybetmiş olan Buffalo Bills; 13 oyuncu ile Reserve/Future anlaşması imzaladı.

Keelan Doss Las Vegas Raiders’ta (NFL – AFC)

Las Vegas Raiders, Wide Receiver oyuncusu Keelan Doss ile Reserve/Future anlaşması imzaladı.

Tags:

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir