NFL Gündem 23 Ocak 2021

NFL Championship Sunday – Kadro Güncellemeleri

NFL Championship SundayNFC ve AFC– şampiyonluk maçları için takımlar tarafından onaylanan kadro güncellemeleri ve sakatlık raporları.

Green Bay Packers Karşısında Tampa Bay Buccaneers (NFL – NFC)

Buccaneers Kadrosu İnaktif Oyuncular: Wide Receiver Antonio Brown (Diz)

Buccaneers – Belirsiz; Safety Antoine Winfield Jr. (Ayak Bileği)

Packers Kadrosu İnaktif Oyuncular: Defensive Lineman Kingsley Keke (Concussion)

Packers Belirsiz; Cornerback Kevin King (Sırt)

Kansas City Chiefs Karşısında Buffalo Bills (NFL – AFC)

Bills – Belirsiz; Defensive Tackle Vernon Butler (Quad), Wide Receiver Gabriel Davis (Ayak Bileği)

Chiefs Kadrosu İnaktif Oyuncular: Linebacker Willie Gay (Ayak Bileği)

Chiefs – Belirsiz; Running Back Le’Veon Bell (Diz), Cornerback Bashaud Breeland (Concussion, Omuz), Running Back Clyde Edwards-Helaire (Ayak Bileği, Kalça), Cornerback Rashad Fenton (Ayak), Wide Receiver Sammy Watkins (Kalf)

Chicago Bears Sean Desai’yi Defensive Coordinator Pozisyonunda Kadrosuna Kattı

8-8’lik bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season‘u kapatan ve Playoff‘larda Saints karşısındaki maçta aldığı yenilgiyle birlikte yoluna devam eden Chicago Bears; 2013’ten bu yana farklı pozisyonlarda Bears adına çalışmış olan Sean Desai’yi Defensive Coordinator pozisyonuna getirdi.

Matt Patricia New England Patriots’a Geri Dönüyor

Detroit Lions’taki 2 sezonluk Head Coach görevinden kovulan Matt Patricia, Scout ve koç ekibiyle aynı anda çalışabilecek yeni bir rol altında New England Patriots’a geri döndü.

1996’dan bu yana farklı takımlarda çeşitli pozisyonlarda görev yapmış olan Matt Patricia; 2004, 2005, 2006-2010, 2011, 2012-2017 sezonlarında da New England Patriots adına çalışmıştı.

Tony Jones Vefat Etti

Bir Efsane Daha Sahadan Aşağıya Adımını Attı

1988-2000 yılları arasında Cleveland Browns, Baltimore Ravens ve Denver Broncos’da forma giymiş, 2 Super Bowl şampiyonluğu görmüş ve 1998 Pro Bowl’unda yer almış olan Offensive Lineman oyuncusu Tony Jones, bugün 54 yaşındayken hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrıldı.

O Amerikan Futboluna damga vurmuş ve gerçek bir miras bırakmış olan sayılı kişiden biriydi. Onun mirasını yaşatacak ve ardında bıraktığı emekleri koruyacağız. Huzur içinde yatsın.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir