NFL Gündem 20 Nisan 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 20 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 20 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Jordan Reed 8 Sezondan Sonra Sahalara Veda Etti

Geçtiğimiz sezonu San Fransisco 49ers kadrosunda geçirmiş olan 30 yaşındaki Pro Bowler Tight End oyuncusu Jordan Reed, 8 sezonluk profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrıldı.

Buccaneers, Quarterback Oyuncusu Ryan Griffin’i Bırakmadı

14 Nisan 2021 tarihinde 35 yaşındaki Nose Tackle oyuncusu Steve McLendon‘la da tekrar anlaşmış olan Tampa Bay Buccaneers, bununla birlikte; 6 Eylül 2015’den bu yana kadroda forma giymekte olan 31 yaşındaki Quarterback oyuncusu Ryan Griffin‘le tekrar anlaşma imzaladı.

Carolina Panthers’ın Yeni DT’si DaQuan Jones Oldu!

Carolina Panthers, daha önce Tennessee Titans adına forma giymiş olan 29 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu DaQuan Jones ile anlaşma imzaladı.

Jones, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Caorlina Panthers adına forma giyecek.

Mike Tomlin 3 Yıl Daha Pittsburgh Steelers’ta Görev Alacak

Pittsburgh Steelers, 2007’den bu yana takımın Baş Koçluğunu üstlenmekte olan Mike Tomlin’le 3 yıl süreli bir uzatma anlaşması imzaladı. Tecrübeli koç, 3 sezon daha Pittsburgh Steelers’ta Baş Koç pozisyonunda görev yapacak.

NFL Gündem 20 Nisan 2021 | Günün Geri Kalanı

  • Miami Dolphins, daha önce Baltimore Ravens‘ta forma giymiş olan 30 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu D.J. Fluker ile anlaşma imzaladı.
  • Dallas Cowboys’un 25 yaşındaki Cornerback oyuncusu Rashard Robinson, NFL’in performans arttırıcı madde politikalarını ihlal etmesi gerekçesiyle 2021 regular-season’ının ilk 2 maçından “ödeme almamak kaydıyla” askıya alındı.
  • Chicago Bears, 1 Mayıs 2020 tarihinden bu yana kadroda forma giymekte olan 30 yaşındaki Pro Bowler Safety oyuncusu Tashaun Gipson ile tekrardan 1 yıllığına anlaştı.
  • Los Angeles Rams, daha önce Buffalo Bills‘te forma giymiş olan 24 yaşındaki Punter oyuncusu Corey Bojorguez ile anlaşma imzaladı.
  • New Orleans Saints ve Guard oyuncusu Christian Montano, anlaşma şartlarında uzlaşmaya vardı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir