NFL Gündem 17 Nisan 2021

NFL Gündem 17 Nisan 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 17 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 17 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Safety Oyuncusu Grant Delpit’ten Sakatlık Açıklaması! “Elimden Geleni Yapıyorum.”

2020 NFL Draft‘ının 2. round ve 44. sırasından Cleveland Browns tarafından seçilmiş olan 22 yaşındaki -Free- Safey oyncusu Grant Delpit, 24 Ağustos 2020 tarihinde bir antrenman esnasında yaşadığı Aşil Tendonu Yırtığı sebebiyle çaylak sezonunu kaçırmasıyla birlikte sakatlığı sonrasında mikrofon başına geçerek şu anki durumu ve geleceği üzerine konuştu.

Delpit, yaptığı açıklamada sahada olmak için “elinden geleni yaptığını” vurguladı.

“Uzun zaman oldu. Ama umuyorum ki taraftarlara istediklerini verebilir, kendime istediklerimi verebilir ve aileme istediklerini verebilirim. Antrenman odasında çok fazla zaman geçiriyorum. Bu ligde oynarken hayatının bir parçası. Sahaya çıkmak için elimden geleni yapıyorum.”

Oyuncunun -kendi açıklamaları doğrultusunda- birkaç ay sonra sağlığına tekrardan kavuşması ve sahaya çıkabilir durumda olması bekleniyor.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir