NFL Gündem 17 Mart 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 17 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 17 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Buffalo Bills, Emmanuel Sanders’ı Kadrosuna Kattı

Geçtiğimiz günlerde Linebacker oyuncusu Matt Milano ile tekrar anlaşma imzalamış olan Buffalo Bills, 10 Mart 2021 tarihinde New Orleans Saints tarafından Linebacker oyuncusu Kwon Alexander‘la birlikte serbest bırakılmış olan Wide Receiver oyuncusu Emmanuel Sanders‘la anlaşma imzaladı.

2x Pro Bowler Wide Receiver oyuncusu Sanders, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Buffalo Bills adına forma giyecek.

Washington Football Team, William Jackson III’ü Kadrosuna Kattı

Dün, Ryan Fitzpatrick‘i kadrosuna katmış olan Washington Football Team, kadrodaki kıvılcımı söndürmeden bir anlaşma daha gerçekleştirerek daha önce Cincinnati Bengals adına forma giymiş olan Cornerback oyuncusu William Jackson III‘le anlaşma imzaladı.

28 yaşındaki oyuncu, 26 milyon doları garantili olmak üzere imzalanan 42 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 3 sezon boyunca Washington Football Team adına forma giyecek.

“Hayatı Boyunca Bir Packer” Olmak İsteyen Jamaal Williams, İstediğini Yapamadı

22 Şubat 2021 tarihinde yapmış olduğu bir konuşmada “Yapabilseydim, hayatım boyunca bir Packer olmak isterdim.” sözlerini dile getirmiş olan Running Back oyuncusu Jamaal Williams, Detroit Lions‘la anlaşma imzaladı.

25 yaşındaki oyuncu, imzalanan 7.5 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 2 sezon boyunca Detroit Lions adına forma giyecek.

Michael Brockers, Detroit Lions’ta Forma Giymeye Başlayacak

2012 NFL Draft‘ının 1. round ve 14. sırasından St. Louis / Los Angeles Rams tarafından seçilmesinden bu yana Rams adına forma giymiş olan Defensive End oyuncusu Brockers, Rams tarafından alınan bir kararla birlikte Detroit Lions‘a gönderiliyor.

San Fransisco 49ers, Trent Williams’ı Bırakmadı

San Fransisco 49ers, 25 Nisan 2020 tarihinde kadroya transfer edilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Trent Williams‘la tekrar anlaştı.

8x Pro Bowler & 2015 Second-team All-Pro OT oyuncusu Williams, 55.1 milyon doları garantili olmak üzere imzalanan ve +30.1 milyon dolar imzalama bonusu içermekte olan 138.06 milyon dolarlık anlaşma çerçevesinde 6 sezon daha San Fransisco 49ers adına forma giyecek.

Chicago Bears’ın Andy Dalton Öncesindeki Hedefi Russell Wilson’mış!

Geçtiğimiz saatlerde Andy Dalton ile anlaşma imzalamış olan Chicago Bears’ın Genel Müdürü Ryan Pace ve Seattle Seahawks’ın Genel Müdürü John Schneider‘ın gün içerisinde yaptıkları konuşmalar ve resmi açıklamalar çerçevesinde Chicago Bears‘ın Andy Dalton‘la anlaşma imzalamadan önce Russell Wilson hakkında Seattle Seahawks’la iletişime geçtiği ancak tartışmaların olumlu yönde sonuçlanmadığı ortaya çıktı.

Arizona Cardinals, A.J. Green’le Anlaşma İmzaladı, Rodney Hudson’ı Transfer Etti

Daha önce Cincinnati Bengals adına sahaya çıkmakta olan Wide Receiver oyuncusu A.J. Green, Arizona Cardinals ile anlaşma imzaladı ve 2021 NFL Draft’ından 3. round seçimi karşılığında Las Vegas Raiders‘tan; Center oyuncusu Rodney Hudson’ı transfer olarak kadrosuna alıp, 2021 NFL Draft’ının 7. round seçim hakkını elde etti.

7x Pro Bowler & 3x Second-team All-Pro WR oyuncusu Green, imzalanan 8 milyon dolarlık anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Arizona Cardinals adına forma giyecek.

Deshaun Watson, Uygunsuz Davranışları Gerekçesiyle Medeni Hukuk davasında Suçlandı

3x Pro Bowler & 2020 Passing Yards Leader Quarterback oyuncusu Deshaun Watson, 2020 yılının Mart ayında yaptığı ve lisanslı bir masaj terapistini hedef alan uygunsuz davranışlarıyla suçlanıyor.

Yapılan bir sivil şikayet, 25 yaşındaki oyuncunun; terapistle sosyal mecralardan iletişime geçtiğini ve terapiste spor masajı yerine “rahatlama masajı” istediğini tema alıyor.

Konunun ilerleyişi sizlerin de tahmin edebileceği üzzere amerikan filmlerine dönüşmeye yakınken, yapılan raporlamalarda terapistin masajı derhal sonlandırdığı ve genç oyuncuyu; orayı terk etmesi yönünde uyardığı bildiriliyor.

Bu konu üzerine açılan dava çerçevesinde Houston Texans konunun takipçisi olduklarını açıklarken, davadan, açılmasından uzun süre sonra haberdar olan genç oyuncu ise hedefinin kendi adını temize çıkarmak olduğunu ve bu konunun sonuçlanmasını dört gözle beklediğini duyurdu.

Indianapolis Colts, Marlon Mack’le Tekrar Anlaşma İmzaladı

18 Şubat 2021 tarihinde Carson Wentz‘i kadrosuna transfer etmiş olan Indianapolis Colts, 2017’den bu yana kadroda forma giymekte Running Back oyuncusu Marlon Mack‘le tekrar anlaşma imzaladı.

25 yaşındaki oyuncu, imzalanan 2 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha Indianapolis Colts adına forma giyecek.

Carson Wentz’in Indianapolis Colts’ta Giyeceği Forma Numarası Belli Oldu

Geçtiğimiz ay Indianapolis Colts kadrosuna katılmış olan ve kariyerinde bir Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan Pro Bowler & 2017 Second-team All-Pro Quarterback oyuncusu Wentz, gelecek sezonda #2 numaralı formasıyla birlikte Indianapolis Colts adına sahada olacak.

Haason Reddick, Carolina Panthers’e Katıldı

Daha önce Arizona Cardinals adına forma giymiş olan Linebacker oyuncusu Haason Reddick, 10 Mart 2021‘de Offensive Tackle oyuncusu Taylor Moton‘a Franchise Tag uygulamış olan Carolina Panthers‘la anlaşma imzaladı.

26 yaşındaki oyuncu, 6 milyon doları garantili olmak üzere imzalanan 8 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Carolina Panthers adına forma giyecek.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir