NFL Gündem 16 Mart 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 16 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 16 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

New England Patriots, Nelson Agholor ve Hunter Henry ile Anlaşma İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde Cam Newton ile tekrar anlaşmış olan New England Patriots, Wide Receiver oyuncusu Nelson Agholor ve Tight End oyuncusu Hunter Henry‘yi kadrosuna kattı.

27 yaşındaki oyuncu Agholor, imzalanan 26 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 2 sezon boyunca New England Patriots adına forma giyecek.

26 yaşındaki Tight End oyuncusu Henry, 25 milyon doları garantili olmak çerçevesinde imzalanan 37.5 milyon dolarlık anlaşmayla birlikte 3 sezon boyunca New England Patriots adına forma giyecek.

Tampa Bay Buccaneers, Rob Gronkowski’yle Tekrar Anlaşma İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde Tom Brady ile uzatma anlaşması imzalayan Tampa Bay Buccaneers, Brady‘nin yol arkadaşı Rob Gronkowski‘yi de unutmadı ve Rob Gronkowski‘yle tekrar anlaşma imzaladı.

31 yaşındaki Tight End oyuncusu Gronkowski, yeni imzalanan 10 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha Tampa Bay Buccaneers adına forma giyecek.

Los Angeles Rams, Leonard Floyd’la Tekrar Anlaştı, 2 Oyuncusunun Kontratını Yeniden Yapılandırdı

Los Angeles Rams, 24 Nisan 2020 tarihinde kadroya katılmış olan Outside Linebacker oyuncusu Leonard Floyd‘la tekrar anlaştı; Cornerback oyuncusu Jalen Ramsey ve Wide Receiver oyuncusu Robert Woods‘la kontratı yeniden yapılandırarak ortalama 20 milyon dolar civarında bir bütçe tasarrufu oluşturdu.

28 yaşındaki oyuncu, imzalanan 64 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 4 sezon daha, -şu anda bütçesindeki tasarruf payını arttırmak üzere Wide Receiver oyuncusu Cooper Kupp ve Defensive Tackle oyuncusu Aaron Donald‘ın kontratları üzerinde çalışmalar yapmakta olan- Los Angels Rams adına forma giyecek.

New York Jets, Corey Davis’le Carl Lawson’a Merhaba Diyor

Jets, 2017 NFL Draft‘ının 1. round ve 5. sırasından Tennessee Titans tarafından seçilmesinden bu yana bir Titans oyuncusu olarak forma giymiş olan Wide Receiver oyuncusu Corey Davis ve 2017 NFL Draft‘ının 4. round ve 116. sırasından Cincinnati Bengals tarafından seçilmesinden bu yana bir Bengals oyuncusu olarak forma giymiş olan Carl Lawson‘la anlaşma imzaladı.

26 yaşındaki oyuncu Davis, 27 milyon doları garantili olmak çerçevesinde imzalanan 37.5 milyon dolar değerindeki anlaşmayla birlikte 3 sezon boyunca New York Jets adına forma giyecek.

25 yaşındaki oyuncu Lawson, 30 milyon doları garantili olmak çerçevesinde imzalanan temelde 45, potansiyelde 47.4 milyon dolar değerindeki anlaşmayla birlikte 3 sezon boyunca New York Jets adına forma giyecek.

Tennessee Titans, Bud Dupree’yi Kadrosuna Kattı, Adoree’ Jackson’a Veda Etti

Tennessee Titans, geçtiğimiz sezonda 19-14’lük bir skor çerçevesinde namağlup Pittsburgh Steelers’ın galibiyetiyle sonuçlanan Steelers-Ravens maçının ikinci yarısında ön çapraz bağlarını yırtmış olan Outside Linebacker oyuncusu Bud Dupree ile anlaşma imzaladı ve son 4 sezondur kadroda forma giymekte olan Cornerback oyuncusu Adoree’ Jackson’ı serbest bıraktı.

28 yaşındaki oyuncu, 35 milyon doları garantili olmak çerçevesinde imzalanan 85 milyon dolar değerindeki anlaşmayla birlikte 5 yıl boyunca Tennessee Titans adına forma giyecek.

New Orleans Saints, Jameis Winston’la Tekrar Anlaştı

New Orleans Saints, Pro Bowler Quarterback oyuncusu Jameis Winston‘la tekrar anlaşma imzaladı.

2019 Passing Yards Leader ödülünü elinde bulunduran 27 yaşındaki oyuncu, 1 milyon doları garantili olmak çerçevesinde imzalanan temelde 5.5, potansiyelde ise 12.5 milyon dolara ulaşabilen, 4.5 milyon dolar imzalama bonuslu anlaşmayla birlikte 1 sezon daha New Orleans Saints adına forma giyecek.

Trey Hendrickson, Cincinnati Bengals’e Katıldı

Daha önce New Orleans Saints adına forma giymiş olan Defensive End oyuncusu Trey Hendrickson, Cincinnati Bengals ile anlaşma imzaladı.

2020 First-team All-Pro olan 27 yaşındaki oyuncu, imzalanan 60 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 4 sezon boyunca Cincinnati Bengals adına forma giyecek.

Washington Football Team, Ryan Fitzpatrick’le Anlaşma İmzaladı

“Son İki Yıl, İçimdeki Ateşi Yeniden Yaktı” sözleriyle önümüzdeki sezonda da sahada olmak isteyen Ryan Fitzpatrick istediğini aldı. Washington Football Team, 16 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca 8 ayrı takımın kadrosunda yer almış olan Quarterback oyuncusu Ryan Fitzpatrick‘le anlaşma imzaladı.

38 yaşındaki tecrübeli oyuncu, imzalanan temelde 10 milyon, potansiyelde ise 12 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Washington Football Team adına forma giyecek.

Von Miller, 2021 Sezonunda 18 Milyon Dolar Kazanacak

Denver Broncos, geçtiğimiz günlerde, adına dava açılmayacağı bildirilmiş olan Linebacker oyuncusu Von Miller’in 2021 sezonu için maaşının 7 milyon dolarlık garanti seçeneğine olumlu cevap verdi.

Kariyerinde bir Super Bowl şampiyonluğu görmüş ve bir kez de Super Bowl MVP seçilmiş olan Linebacker oyuncusu Miller, 2021 sezonunda 18 milyon dolarlık anlaşmasıyla sahada olacak.

Jacksonville Jaguars, Shaquill Griffin’le Marvin Jones’u Kadrosuna Kattı

Uzun süredir suskunluğunu korumakta olan Jacksonville Jaguars, Pro Bowler Cornerback oyuncusu Shaquill Griffin ve Wide Receiver oyuncusu Marvin Jones‘la anlaşma imzaladı.

25 yaşındaki genç oyuncu Griffin, 29 milyon doları garantili olmak üzere imzalanan 44.5 milyon dolar değerinde olan anlaşma çerçevesinde 3 yıl boyunca Jacksonville Jaguars adına forma giyecek.

3 yaşındaki oyuncu Jones, 9.2 milyon doları garantili olmak üzere imzalanan 14.5 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 2 sezn boyunca Jacksonville Jaguars adına forma giyecek.

Las Vegas Raiders, Rodney Hudson’la Yollarını Ayırdı

Las Vegas Raiders, 3x Pro Bowler 2019 Second-team All-Pro Center oyuncusu Rodney Hudson’la yollarını ayırdı.

Hudson, 2019’da kendisine sunulan 33.75 milyon dolar değerindeki uzatma anlaşmasıyla birlikte ligin en çok ödeme alan Center oyuncusu olmuştu.

New York Giants, Leonard Williams’la Tekrar Anlaştı

New York Giants, Franchise Tag uyguladıkları Defensive Lineman oyuncusu Leonard Williams‘la kontrat şartlarında uzlaşmaya vardı.

Williams, 45 milyon doları garantili olmak üzere imzalanan 63 milyon dolar değerinde olan ve +22.5 milyon dolar imzalama bonusu içeren anlaşmayla birlikte 3 sezon daha New York Giants adına forma giyecek.

Cleveland Browns Takkarist McKinley ile Anlaşma İmzaladı

Cleveland Browns, Defensive End oyuncusu Takkarist McKinley ile anlaşma imzaladı.

25 yaşındaki oyuncu, imzalanan 4 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Cleveland Browns adına forma giyecek.

Tramon Williams Sahalara Veda Etti

2006 NFL Draft‘ında Undrafted olması sonrasında Houston Texans‘ın antrenman kadrosunda yer almasıyla birlikte profesyonel futbol kariyerine başlamış olan Tramon Williams, aradan geçen 14 sezon sonrasında bugün profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrıldı.

Andy Dalton, Chicago Bears’a katıldı

Chicago Bears, 30 Nisan 2020 tarihinde Cincinnati Bengals‘ten serbest bırakılmasının ardından Dallas Cowboys kadrosunda forma giymeye başlamış olan Quarterback oyuncusu Andy Dalton‘la anlaşma imzaladı.

3x Pro Bowler Quarterback, imzalanan; temelde 10, potansiyelde ise 13 milyon dolara ulaşabilen anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Chicago Bears adına forma giyecek.

Houston Texans, Tyrod Taylor’la Anlaştı

Houston Texans, kariyerinde bir Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan Quarterback oyuncusuyla kontrat şartlarında anlaşmaya vardı.

Pro Bowler Quarterback oyuncusu Taylor, imzalanan 12.5 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Houston Texans adına forma giyecek.

Miami Dolphins, Jacoby Brissett’le Anlaştı

Miami Dolphins, kariyerinde bir Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan Quarterback oyuncusu Jacoby Brissett‘le kontrat şartlarında anlaşmaya vardı.

28 yaşındaki oyuncu, imzalanan 5 milyon değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Miami Dolphins adına forma giyecek.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir