NFL Gündem 15 Mayıs 2021

NFL Gündem 15 Mayıs 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 15 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 15 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Packers, Kurt Benkert’la Anlaşma İmzaladı

Green Bay Packers, daha önce Atlanta Falcons adına forma giymiş olan 25 yaşındaki Quarterback oyuncusu Kurt Bentert ile anlaşma imzaladı.

Minnesota Vikings, Kene Nwangwu’yla Çaylak Anlaşma İmzaladı

Minnesota Vikings2021 NFL Draft‘ının 4. Round ve 119. sırasından seçmiş oldukları 23 yaşındaki Running Back oyuncusu Kene Nwangwu ile çaylak anlaşması imzaladı.

Houston Texans, Garret Wallow’la Çaylak Anlaşması İmzaladı

Houston Texans, 2021 NFL Draft’ının 5. Round ve 170. sırasından seçmiş oldukları Linebacker oyuncusu Garret Wallow ile çaylak anlaşması imzaladı.

NFL Gündem 15 Mayıs 2021 | Günün Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Pittsburgh Steelers; 2021 NFL Draft‘ta 5. Round ve 156. sıradan seçmiş oldukları Defensive End oyuncusu Isaiahh Loudermilk, 6. Round ve 216. sıradan seçmiş oldukları 23 yaşındaki Linebacker oyuncusu Quincy Roche, 7. Round ve 245. sıradan seçmiş oldukları Cornerback oyuncusu Tre Norwood‘la 7. Round ve 254. sıradan seçmiş oldukları 22 yaşındaki Punter oyuncusu Pressley Harvin III‘le çaylak anlaşmaları imzaladı.
  • NFC Ünvan maçında yaşamış olduğu labrum yırtığı sakatlığı sebebiyle bir süredir tedavi görmekte olan 24 yaşındaki Safety oyuncusu Jordan Whitehead‘in durumu belirsizliğini koruyor. Whitehead, Tampa Bay Buccaneers’ın Haziran ayında yapacak olduğu mini kampa katılım sağlayamayabilir.
  • Geçtiğimiz Ekim ayında Aşil tendonu sakatlığı -yırtılması- yaşamış olan 26 yaşındaki Tight End oyuncusu O.J. Howard‘ın Temmuz’da yapılacak olan antrenman kampında sahaya çıkması bekleniyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir