NFL Gündem 14 Nisan 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 14 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 14 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Defensive End Oyuncusu Jadeveon Clowney’nin Yeni Evi Cleveland Browns Oldu

Bir süredir sessizliğini korumakta olan Cleveland Browns, geçtiğimiz sezon Tennessee Titans için forma giymiş olan 28 yaşındaki 3x Pro Bowler & 2016 Second-team All-Pro Defensive End oyuncusu Jadeveon Clowney ile anlaşma imzaladı.

Clowney, 10 milyon dolarlık anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Cleveland Browns adına forma giyecek.

Pittsburgh Steelers, Quarterback Oyuncusu Josh Dobbs ile Yola Devam Ediyor

Pittsburgh Steelers6 Eylül 2020 tarihinde kadroya katılmış olan 26 yaşındaki Quarterback oyuncusu Josh Dobbs‘ı bırakmadı ve oyuncuyla tekrardan anlaşma imzaladı.

Dobbs, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha Pittsburgh Steelers adına forma giyecek.

Minnesota Vikings Koç Kadrosunda Değişimler Gerçekleştirdi

7-9’luk bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘ını kapatmış olan Minnesota Vikings; Andre Peterson’ı Baş Koç Asistanlığına terfi ettirirken bununla birlikte Peterson’ın Co-Defensive Coordinator ve Defensive Line Koçu pozisyonlarında da görev yapmaya devam etmesini onayladı.

Robert Steeples, Special Teams Koçu Asistanı olarak kadroya katılırken, Marquis Johnson ise, Güç ve Kondisyon Koçu Asistanı olarak görev yapmaya başladı.

NFL Offseason Planı Duyuruldu

NFL, toplam süresinin 9 hafta olarak belirlenmiş olduğu Offseason programının başlangıç tarihlerini açıkladı.

19 Nisan’da başlayıp 14 Mayıs’ta sona erecek olan ilk dönemin daha sonra 17 Mayıs’ta başlayacak ve 21 Mayıs’ta son bulacak olan ikinci döneme yerini bırakması ve programın 24 Mayıs’ta tekrardan faal olmasıyla birlikte 18 Haziran’da tamamlanmasında karar kılındı.

NFL Gündem 14 Nisan 2021 | Günün Kontratları

  • New York Giants, 26 yaşındaki Cornerback oyuncusu Ryan Lewis‘i feragat etti.
  • Tampa Bay Buccaneers, kariyerinde 1 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan 35 yaşındaki Nose Tackle oyuncusu Steve McLendon ile tekrar anlaşma imzaladı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir