NFL Gündem 13 Nisan 2021

NFL Gündem 13 Nisan 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 13 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 13 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Marv Levy, Canadian Football Hall of Fame İsimlerinden Biri Oldu!

NFL‘in ve Buffalo Bills‘in efsane isimlerinden biri olmasıyla beraber amerikan futbolu denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Hall of Famer Marv Levy, 2021 Canadian Football Hall of Fame isimleri arasında yerini aldı.

Tennessee State’e Eddie George Fırtınası!

Tennessee State Tigers, daha önce Tenessee Titans ve Dallas Cowboys adına forma giymiş olan 4x Pro Bowler & 2x All-Pro Eddie George‘u Baş Koç olarak kadrosuna kattı.

Julian Edelman Sahalara Veda Etti

Geçtiğimiz saatlerde, 12 sezonluk profesyonel futbol kariyerinin tamamında kadrosunda bulunmuş olduğu New England Patriots tarafından serbest bırakılmış olan 34 yaşındaki Super Bowl MVP Wide Receiver oyuncusu Julian Edelman emekliye ayrılıyor.

Arizona Cardinals, Running Back Oyuncusu James Conner ile 1 Yıllık Anlaşma İmzaladı

6 Nisan 2021 tarihinde, 31 yaşındaki 3x Pro Bowler & Second-team All-Pro Center oyuncusu Rodney Hudson‘la 3 yıl süreli bir uzatma anlaşması imzalamış olan Arizona Cardinals, bununla birlikte; daha önce Pittsburgh Steelers adına forma giymiş olan 25 yaşındaki Pro Bowler Running Back oyuncusu James Conner‘la 1 yıl süreli olarak anlaştı.

NFL Gündem 13 Nisan 2021 | Günün Kontratları

  • Carolina Panthers, 24 yaşındaki Fullback oyuncusu Mikey Daniel, 26 yaşındaki Defensive End oyuncusu Frank Heron (1 yıl) ve 24 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu P.J. Johnson (1 yıl) ile anlaşma imzaladı.
  • Atlanta Falcons, 23 yaşındaki Tight End oyuncusu Ryan Becker ile anlaşma imzaladı.
  • Tampa Bay Buccaneers, 29 yaşındaki Cornerback oyuncusu Ross Cockrell ile tekrar anlaşma imzaladı.
  • Washington Football Team, Tight End oyuncusu Sammis Reyes ile anlaşma imzaladı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir