NFL Gündem 11 Aralık 2021

NFL Gündem 11 Aralık 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 11 Aralık 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 11 Aralık’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye, hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Cleveland Browns, Wide Receiver Oyuncusu Ja’Marcus Bradley’yi Feragat Etti

Cleveland Browns, 2020’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan & Louisiana Ragin’ Cajuns çıkışlı 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Ja’Marcus Bradley ile yollarını ayırarak genç oyuncuyu feragat etti.

Atlanta Falcons, Running Back Oyuncusu Wayne Gallman’ı Serbest Bıraktı

Atlanta Falcons, 2 Eylül 2021 tarihinden bu yana kadroda forma giymekte olan & Clemson Tigers çıkışlı 27 yaşındaki Running Back oyuncusu Wayne Gallman ile yollarını ayırarak oyuncuyu serbest bıraktı.

Dallas Cowboys, Defensive Tackle Oyuncusu Justin Hamilton’ı Feragat Etti

Dallas Cowboys, 6 Kasım 2021’den bu yana aktif kadroda forma giymekte olan & Louisiana Ragin’ Cajuns çıkışlı 28 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Justin Hamilton ile yollarını ayırarak oyuncuyu feragat etti.

NFL Gündem 11 Aralık 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

Kesilmiş Olan Para Cezaları;

 • Los Angeles Rams – Cornerback Oyuncusu Jalen Ramsey (27) – Alay etmek sebebi ile 10.300 dolar para cezası
 • Pittsburgh Steelers – Linebacker Oyuncusu T.J. Watt (27) – Alay etmek sebebi ile 10.300 dolar para cezası
 • Las Vegas Raiders – Defensive End Oyuncusu Maxx Crosby (24) – Washington Football Team’in Quarterback Oyuncusu Taylor Heinicke’ye (28) yaptığı kabalık (Roughing) sebebiyle 15.450 dolar para cezası

NFL Gündem 11 Aralık 2021 | Listelerdeki Değişimler

 • Cleveland Browns’un antrenman kadrosunda forma giymekte olan & Akron Zips, Utah State Aggies çıkışlı 27 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu JoJo Natson, pazar günkü Baltimore Ravens karşılaşması için antrenman kadrosundan alınarak aktif oyuncu kadrosuna yükseltildi.
 • Cincinnati Bengals’ın antrenman kadrosunda forma giymekte olan & Villanova Wildcats çıkışlı 27 yaşındaki Linebacker oyuncusu Austin Calitro ve Maryland Terrapins çıkışlı 24 yaşındaki Linebacker oyuncusu Keandre Jones, pazar günkü San Fransisco 49ers karşılaşması için antrenman kadrosundan alınarak aktif oyuncu kadrosuna yükseltildi.
 • Dallas Cowboys’un antrenman kadrosunda forma giymekte olan & Boise State Broncos çıkışlı 28 yaşındaki Safety oyuncusu Darian Thompson, Tiffin Dragons çıkışlı 23 yaşındaki Running Back oyuncusu JaQuan Hardy ve California Golden Bears çıkışlı 25 yaşındaki Tight End oyuncusu Ian Bunting, pazar günkü Wasihngton Football Team karşılaşması için antrenman kadrosundan alınarak aktif oyuncu kadrosuna yükseltildi.
 • New York Giants’ın antrenman kadrosunda forma giymekte olan & Albany Great Danes çıkışlı 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Jarren Williams ve South Carolina Gamecocks çıkışlı 26 yaşındaki 2x All-Pro (1×1 | 1×2), Pro Bowler Wide Receiver oyuncusu Pharoh Cooper, antrenman kadrosundan alınarak aktif oyuncu kadrosuna yükseltildi.
 • Atlanta Falcons’ın antrenman kadrosunda forma giymekte olan & Georgia Bulldogs çıkışlı 30 yaşındaki Safety oyuncusu Shawn Williams, pazar günkü Carolina Panthers karşılaşması için antrenman kadrosundan alınarak aktif oyuncu kadrosuna yükseltildi.

KİKİ Serisi (Kim Kiminle İmzaladı?)

 • Atlanta Falcons – Running Back Oyuncusu Qadree Ollison (25)
 • Washington Football Team – Placekicker Oyuncusu Lirim Hajrullahu (31)

Injured Reserve Listesine Eklenen Oyuncular;

Injured Reserve Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

 • Tennessee Titans – Wide Receiver oyuncusu Julio Jones (32) (Hamstring)

Reserve / Covid-19 Listesine Eklenen Oyuncular;

 • Los Angeles Rams – Defensive Back Oyuncusu Darrell Henderson (24)

Reserve / Covid-19 Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

PUP Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

Maçlarda Sahaya Çıkmayacak Olan Oyuncular;

Feragat Edilmiş Olan Oyuncular;

Serbest Bırakılmış Olan Oyuncular;

Listeler tamamlanmamış olup halen güncellenmektedir.

Not: Oyuncuların isimlerinin yanında bulunan “*” işareti, o oyuncunun antrenman kadrosunda forma giydiğini ifade eder.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 10 Aralık 2021

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir