Miami Dolphins 3 Oyuncuyu Reserve/Covid Listesine Ekledi

Geçtiğimiz günlerde sevindirici bir haber ile karşımıza çıkan Miami Dolphins, bu seriyi maalesef yarıda kesti.

5-3’lük bir skorla birlikte sezona devam eden Miami Dolphins geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; 3 oyuncusunu  Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdiğini duyurdu.  

Dolphins ayrıca geçtiğimiz haftada; bir asistan koçun covid-19’a yakalanması ve takımın WR oyuncusu olan Lynn Bowden’ın da Reserve/Covid-19 listesine alınmasıyla birlikte NFL’in Intensive Protokolü’ne giriş yapmıştı.  

Reserve/Covid-19 Listesine Yerleştirilen Oyuncular 

  • Kyle Van Noy 
  • Christian Wilkins 
  • Matt Cole 

Olası ya da pozitif covid-19 vakalarının artış göstermesi; ilerleyen maçlarda, birçok takım için olduğu gibi Miami Dolphins’e de büyük bir engel teşkil edebilir.

Takımla İlgili Haber

Miami Dolphins, Kanser Araştırmalarına $75 Milyon Bağışlıyor

Miami Dolphins, Kanser Araştırmalarına $75 Milyon Bağışlıyor | Korumalı Futbol Türkiye

Miami Dolphins, kanser araştırmalarına destek veriyor!  

5-3’lük skorla birlikte sezona devam eden Dolphins, yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; kansere yardım eli uzattıklarını ve  Sylvester Comprehensive Cancer Center’da gerçekleştirilen kanser araştırmalarına 75 milyon dolar bağış yaptıklarını duyurdu.  

“Ülkemizin ekonomik ve tıbbi zorluklarla karşı karşıya olduğu bu zamanda, kanserden etkilenenler de dahil olmak üzere Güney Florida toplumunun sağlığı ve refahı, toplum çabalarımızın odak noktası olmaya devam ediyor.  Sylester Comprehensive Cancer’deki üst düzey araştırma ve hasta bakımından ilham almaya devam ediyor ve desteğimizi büyütmekten gurur duyuyoruz.” 

Yapmış olduğu bu faaliyete Dolphins Challenge Cancer adını veren kulüp; 2010 yılından bu yana Sylvester Comprehensive Cancer Center için 39 milyon dolardan fazla para topladıklarını da dile getirmeyi unutmadı.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir