METU Falcons 35 – 14 İÜ Bulls

Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- ODTÜ Falcons takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları ODTÜ Falcons takımına aittir.

METU Falcons, İÜ Bulls Karşısında 35’e 14’lük Bir Final Skorunda Galip Gelerek Sezonu Üçüncü Olarak Kapattı!

Dün Afyon Kocatepe Stadyumu’nda TKFL Üniversiteler Süper Ligi sezon üçüncülüğü maçı için İÜ Bulls ile karşı karşıya gelmiş olan METU Falcons, maç sonundaki 35’e 14’lük final skoruyla birlikte maçı galip, sezonu ise üçüncü olarak kapattı.

Öncelikli olarak maç sonucunda galibiyete ulaşarak sezonu üçüncü olarak kapatmış olan Falcons’ı daha sonra ise mağlup olmalarına rağmen çok iyi bir rekabet ortaya koymuş ve iyi bir oyun sergilemiş, sezon 4.’sü olarak sezonu kapatmış olan Bulls’u tebrik ediyor ve bu güzel sezonu bizlere yaşattıkları için tüm destekçilerimize, sporcularımıza, koçlarımıza, takımlarımıza, bizi maç boyunca hazır şekilde bekleyen sağlık çalışanlarımıza ve Türkiye Ragbi Federasyonu ile Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanımız sayın Murat Pazan’a ayrıca diğer devlet büyüklerimize ve emeği geçen diğer herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yaşasın dostluk, yaşasın spor, Çok Yaşa Türkiye Cumhuriyeti!

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir