MAU Bobcats – Koçluk Kadrosu Güncellemeleri

MAU Bobcats - Koçluk Kadrosu Güncellemeleri | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- MAU Bobcats takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Maltepe Üniversitesi Bobcats takımına aittir.

MAU Bobcats Koçluk Kadrosunda Çeşitli Güncellemeler Gerçekleştirdi, İşte O Detaylar!

Uzun süredir bir yenilenme içerisinde olan ve gerek sosyal medyada yaptıkları yeni çalışmalar gerekse de antrenmanlarda yaptıkları yenilikler ile çokça göz önünde bulunan Maltepe Üniversitesi Bobcats, koçluk kadrosunda yapmış oldukları güncellemeleri biz futbol severler ile paylaştı. İşte o detaylar;

  • 3 sezondur takımın Baş Koçluğunu üstlenen Zafer Ayaz, yeni sezonda da Maltepe Üniversitesi Bobcats takımının Baş Koçluk pozisyonunda görev alacak.
  • Son sezonu takımın Defansif Koordinatörlüğü pozisyonunda takıma hizmet ederek geçirmiş olan A. Yağız Aktaşlıoğlu, bir sezon daha Bobcats’te görev almaya devam edecek.
  • Daha önce takımda forma giymiş olan Emirhan Çiftçi, yeni sezonda Defansif Asistan Koordinatör pozisyonunda görev alarak Bobcats ailesi ile yola devam edecek.

Öncelikli olarak sayın Ayaz, sayın Aktaşlıoğlu ve Sayın Çiftçi’ye tebriklerimizi iletirken aynı zamanda MAU Bobcats ailesine de yeni sezonda başarılı bir sezon geçirmeleri adına en iyi dileklerimizi sunuyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Etiket: MAU Bobcats

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir