Gürdal Tak, Marmara Royals’ın Koçluk Kadrosuna Katıldı

Gürdal Tak, Marmara Royals'ın Koçluk Kadrosuna Katıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Marmara Royals takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Marmara Royals takımına aittir.

Marmara Royals Koçluk Kadrosu Güncellemelerine Hız Kesmeden Devam Ediyor, Gürdal Tak’da Royals’ın Koçluk Kadrosunda Yerini Aldı!

Koçluk kadrosunda yapmış oldukları güncellemeleri peş peşe gerçekleştiren ve sezon öncesi çalışmaları en üst seviyede ortaya koyan takımlardan biri olan Marmara Royals, bugün koçluk kadrosunda yeni bir güncelleme gerçekleştirerek; Gürdal Tak’ın da koçluk kadrosuna katılmış olduğunu açıkladı.

Daha önce Marmara Üniversitesi adına forma giymiş olan Tak, Baş Koç Asistanlığı ve Ofansif Koordinatörlük pozisyonunda Marmara Royals’la birlikte yola devam ederek tecrübelerini genç nesillere aktaracak.

Öncelikli olarak yeni pozisyonunda sayın Tak’a, daha sonra ise tüm Marmara Royals takımına yeni sezon için başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Etiket: Marmara Royals

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir