Rams, Yeni Sezonda Taraftar Kabul Etmeyebilir

Los Angeles Rams, bugün yapmış olduğu bir açıklamada 2020 sezonu için SoFi Stadyumunda koltuk kapasitelerinin taraftarlar için ya limitli sayıda olacağını ya da taraftarların stadyumda bulunmasına izin vermeyeceklerini bildirdi.  

Stadyum ise, yapılan açıklamayla birlikte resmi web sitesinin bilet satın alım bölümüne de “mümkün olmayacak” notunu bıraktı.  

Rams, açıklamasını SoFi stadyumuna göndermiş olduğu mektup dahilinde stadyumda koltuk lisansı sahiplerinin 2020 tek maçlık biletlere öncelik vermesi durumunda satın alınan biletlerin 2021 sezonuna erteleneceğini de bildirdi.  

Rams; “Sezon biletleri 2021 sezonuna ertelenecek, 2020 sezonunda stadyumda taraftarlara izin verilirse SSL sahiplerine 2020 sezonu için tekli oyun bileti önceliği verilecektir. Önceki tüm tekli oyun bileti alımları ve transfer edilen biletler iptal edilecektir.” 

Los Angeles Rams ile İlgili Daha Fazla Haber 

Hard Knocks: Los Angeles Fragmanı Yayınlandı 

 
HBO’nun Hard Knocks: Los Angeles yapımının fragmanı yayınlandı!   

HBO’nun sevilen dizisi 18 kez Spor Emmy Ödülü’nün sahibi Hard Knocks’un  Los Angeles bölümü çok yakında bizlerle olacak.  

HBO tarafından fragman ve yapımla ile ilgili yapılan açıklamalar dahilinde; Hard Knocks: Los Angeles’ın prömiyerlerinin 11 Ağustos tarihinde @HBO ve @HBOMAX platformlarında yayımlanacağı bildirildi.   

Hard Knocks: Los Angeles- Konusu  

Tarihte ilk kez gerçekleşen bir olaya tanıklık ettiğimiz bu yapımda; Los Angeles Rams ve Los Angeles Chargers takımlarının SoFi Stadyumu’nu paylaşan ortak antrenman kamplarının görüntülerini seyrediyoruz.   

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir