LB Nigel Harris, Roughriders’a Katıldı

LB Nigel Harris, Roughriders'a Katıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Background- Hand off – Saskatchewan Roughriders at Winnipeg Blue Bombers 2007 Photo by Twostoutmonks Dwayne / Under CC-BY 2.0 Generic License // Wordmark for the Saskatchewan Roughriders (Date – 21 November 2015) by Pabstheiniker / Under CC-BY-SA 4.0 International License

Saskatchewan Roughriders, Linebacker Nigel Harris ile Anlaşma İmzaladı

Quarterback oyuncusu James Franklin‘i emekliliğe uğurlamış olan Saskatchewan Roughriders, daha önce NFL‘de forma giymiş olan 26 yaşındaki Linebacker oyuncusu Nigel Harris‘le anlaşma imzaladı.

(Linebacker) Nigel Harris – Kariyer ve İstatistikler

2017 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan Linebacker oyuncusu Harris, 12 Mayıs 2017 tarihinde Los Angeles Chargers’la bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 5 takımın -Los Angeles Chargers, New York Giants, Tampa Bay Buccaneers, Arizona Cardinals*, Tennessee Titans- kadrosunda yer almış olan Harris, 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 9 Solo Tackles
  • 3 Assist Tackles

İstatistiklerini elde etti ve 11 maçta forma giydi.

Linebacker oyuncusu N. Harris; 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 11 maçın sadece 1’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir