Kocaeli Sharks’ın Yeni OC’si Oğuz Özen Oldu!

Kocaeli Sharks'ın Yeni OC'si Oğuz Özen Oldu! | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Kocaeli Sharks takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Kocaeli Üniversitesi Sharks takımına aittir.

Oğuz Özen Bundan Böyle Kocaeli Sharks’ın Pro Takımında Ofansif Koordinatör Olarak Görev Yapacak!

24 Nisan 2022 tarihinde TKFL Üniversiteler Birinci Ligi Yarı Final karşılaşmaları çerçevesinde Gazi Warriors’la karşı karşıya gelmiş oldukları karşılaşmadan 10’a 6’lık bir final skoru çerçevesinde mağlubiyetle ayrılmış olan Kocaeli Sharks; bugün koçluk kadrosunda gerçekleştirmiş oldukları bir değişim ile 20 yıllık tecrübeye sahip olan Oğuz Özen’i pro takımının yeni Ofansif Koordinatörü olarak duyurdu.

2002’de Bilkent Judges ile başlamış olduğu profesyonel futbol kariyerini daha sonra Wide Receiver koçu olarak sürdürmüş, 2010 – 2015 yılları arasında Bilkent Judges’ın Defansif Koordinatörlüğünü üstlenmiş, 2015 – 2018 yılları arasında TOBB ETÜ Fire Ants takımında aynı pozisyonda görev almış ve daha sonra ise Hacettepe Red Deers takımında Ofansif Koordinatörlüğü üstlenmiş olan Oğuz Özen, bundan sonra Kocaeli Sharks’ın Pro takımında Ofansif Koordinatör olarak görev alacak.

Öncelikli olarak sayın Özen’e, daha sonra ise yeni sezon için tüm Kocaeli Sharks organizasyonuna başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir