Kocaeli Sharks’ın Yeni OL Koçu Berkan Uzun Oldu

Kocaeli Sharks'ın Yeni OL Koçu Berkan Uzun Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Kocaeli Sharks takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Kocaeli Sharks takımına aittir.

Kocaeli Sharks, Offensive Line Koçluğu İçin Berkan Uzun’la Anlaştı

Geçtiğimiz günde, takımın yeni Baş Koçu olmak üzere David George T. Bozkurt ile anlaşma imzalamış olan Kocaeli Sharks, gündemde yarattığı aktifliği hiç bozmadan bugün koçluk kadrosunda bir değişime daha imzayı attı.

Sharks, 2003’te Ankara Cats’te başlamış ve daha sonra sırasıyla Yıldız Stallions, Boğaziçi Sultans, Kocaeli Sharks ve Sakarya Tatankaları’nda forma giymiş olmasıyla birlikte 2010’dan bu yana gerek oyuncu gerekse de koçluk kadrosunda çeşitli görevler alarak Sharks organizasyonuna katkı sağlamış olan ve ayrıca 2019 – 2020 sezonunda ise Işık Chargers’ta Ofans Koçu pozisyonunda görev yapmış olan ve 20 senelik Amerikan Futbolu serüveninde elde ettiği nitelikli tecrübelerle birlikte bir dönem Milli Takımımızın şanlı formasını da gururla terletmiş olan Berkan Uzun’u takımın Ofansif Line Koçu pozisyonuna getirdi.

Öncelikli olarak yeni sezonda Ofansif Line Koçu pozisyonunu üstlenerek Shark organizasyonuna katkı sağlayacak olan sayın Uzun’a, daha sonra ise yeni sezon için Kocaeli Sharks’a başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir