Alper Seçkin, Kocaeli Sharks’ın Koç Kadrosunda!

Alper Seçkin, Kocaeli Sharks'ın Koç Kadrosunda! | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Kocaeli Sharks takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Kocaeli Sharks takımına aittir.

Kocaeli Sharks’ın Yeni Defansif Koordinatörü ve Defensive Back Koçu Alper Seçkin Oldu

Geçtiğimiz günde, takımın Linebacker Koçu pozisyonunda görev alması adına Ağakan Ağaoğlu ile anlaşmış olan Kocaeli Sharks, bununla birlikte bugün ise; daha önce 7 sezon boyunca Kocaeli Sharks’ta Cornerback pozisyonunda forma giymiş olmasıyla birlikte daha sonra ise Sakarya Tatankaları’nın kadrosunda pro 1 ve Avrupa’da boy göstermiş ve iyi başarılar elde etmiş olan Alper Seçkin’le anlaşarak, Seçkin’i takımın Defansif Koordinatörü ve Defensive Back koçu olarak koçluk kadrosuna kattı.

Öncelikli olarak yeni sezonda takımın Defansif Koordinatörü ve Defensive Back Koçu pozisyonunda görev yaparak Kocaeli Sharks organizasyonuna katkı sağlayacak olan sayın Seçkin’e, daha sonra ise yeni sezon için Kocaeli Sharks’a başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Ayrıca Bakınız: Kocaeli Sharks’ın Yeni LB Koçu Ağakan Ağaoğlu Oldu

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir