Burak Kaynar, Kocaeli Sharks’ın Yeni Defansif Asst. Koçu Oldu!

Kocaeli Sharks'ın Yeni Defansif Asistan Koçu Burak Kaynar | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Kocaeli Sharks takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Kocaeli Üniversitesi Sharks takımına aittir.

Burak Kaynar, Defansif Asistan Koçluğu Pozisyonunda Kocaeli Sharks’a Geri Döndü!

Kocaeli Sharks, bugün koçluk kadrosunda yapmış oldukları bir güncelleme ile Burak Kaynar’ın Defansif Asistan Koçluğu pozisyonunda Kocaeli Sharks’a geri döndüğünü duyurdu.

Profesyonel futbol kariyerine 2014 yılında Kocaeli Sharks’ta Linebacker pozisyonunda oynayarak başlamasının ardından Koç Rams adına da forma giymiş ve 2018 – 2019 sezonunda TKFL 1. Lig’inde şampiyonluk görmüş bununla birlikte bir dönem CEFL’i de tecrübe etmiş olan Burak Kaynar, daha önce kaptanlık yaptığı ve LB, FB ve Kicker pozisyonlarında forma giymiş olduğu Kocaeli Sharks’ta Defansif Asistan Koçluğu pozisyonunda takıma hizmet ederek kariyerine devam edecek.

Öncelikli olarak yeni görevinde sayın Kaynar’a, daha sonra ise Kocaeli Sharks’a yeni sezon için başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Etiket: Kocaeli Sharks

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir