David George, Kocaeli Sharks’ın Baş Koçu Oldu

David George, Kocaeli Sharks'ın Baş Koçu Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Kocaeli Sharks takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Kocaeli Sharks takımına aittir.

Kocaeli Sharks, Baş Koçluk Pozisyonu İçin David George T. Bozkurt ile Anlaşma İmzaladı

3 Ekim 2021 tarihinde oyuncu seçmelerini Kocaeli Üniversitesi’nin Spor Bilimleri Fakültesi Açık Sahasında gerçekleştirmiş ve 80 yeni oyuncunun seçmeleri geçerek aileye katılma hakkı kazandığını açıklamış olan Kocaeli Sharks, bugün koçluk kadrosunda yeni sezona yönelik olarak gerçekleştirmtataniş olduğu bir çalışma ile Türkiye Korumalı Futbol Ligleri Gündemi’nin başına oturdu.

Sharks, Cavaliers Football’la başladığı oyunculuk kariyerini daha sonra Kocaeli Sharks ve Sakarya Tatankaları takımlarında devam ettirmiş olmasının arından 2010’dan bu yana süregelen Sharks’taki oyunculuk kariyerine koçluk unsurunu da eklemiş olan David George T. Bozkurt’u takımın Baş Koçluk pozisyonuna getirdi.

Öncelikli olarak yeni sezonda Baş Koçluk pozisyonunu üstlenerek Shark organizasyonuna katkı sağlayacak olan sayın Bozkurt’a, daha sonra ise yeni sezon için Kocaeli Sharks’a başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir