Koç Rams 42 – 21 Yıldız Stallions

Koç Rams 42 - 21 Yıldız Stallions | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

Koç Rams, 42’ye 21’lik Bir Final Skoru Çerçevesinde Yıldız Stallions Karşılaşmasından Galibiyetle Ayrıldı!

2021 – 2022 sezonu Ünilig Korumalı Futbol Süper Ligi A Grubu 1. Hafta maçları kapsamında bugün saat 14:00’da Yıldız Teknik Üniversitesi Stadyumu‘na konuk olan Koç Rams, ilk yarı sonucunda 7’ye 21 olan skoru ikinci yarıda 42’ye 21’lik hale getirerek üstünlük kazandı ve Yıldız Stallions karşılaşmasından galibiyetle ayrıldı.

Öncelikli olarak ikinci yarında yaptıkları oldukça iyi comeback ile maç sonucunda galibiyete ulaşmış olan Rams’i, daha sonra ise mağlup olmalarına rağmen çok iyi bir rekabet ortaya koymuş ve iyi bir oyun sergilemiş olan Stallions’ı tebrik ediyor ve yeni sezon için iki değerli takımımıza da başarılar, ayrıca sakatlıksız bir sezon diliyoruz ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Ayrıca Rams formasıyla birlikte, maçta 3 Rushing 1 Passing TD yaparak takımına oldukça büyük katkı sağlamış olan 7 forma numaralı Quarterback oyuncusu Alihan Ağaçkesen’i de ayrıca tebrik ederiz.

Kategori: Türkiye Korumalı Futbol Ligleri

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir