KKÜ Gunners, Kadro Güncellemeleri – 11.11.2022

KKÜ Gunners, Kadro Güncellemeleri - 11.11.2022 | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- KKÜ Gunners takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Kırıkkale Üniversitesi Gunners takımına aittir.

Yeni Sezonda Lige İlk Kez Katılmaya Hazırlanan KKÜ Gunners, Koçları ve Kaptanlarını Duyurdu!

2022 – 2023 sezonun da ilk kez lige katılmaya hazırlanan Kırıkkale Üniversitesi amerikan futbolu takımı KKÜ Gunners, geçtiğimiz saatlerde yeni sezon için koçluk kadroları ve kaptanlarını duyurdu.

20 yılık aktif amerikan futbolu kariyeri bulunan Oğuz Özen‘i Baş Koç ve Ofansif Koordinatör olarak koçluk kadrosuna katmış olan Gunners, bununla birlikte;

  • Daha önce Victory Walkers adına forma giymiş ve takımın çeşitli pozisyonlarında koçluk üstlenmiş olan Mahmut Babayiğit‘i Defansif Koordinatör,
  • Takımın kurucu üyelerinden ve eski takım kaptanlarından biri olan Alper Mollasalihoğlu‘nu ise Defansif Koordinatör Asistanı olarak duyurdu.

Takım, bunun yanı sıra ise; takımın kurucu üyelerinden biri olan Arda Değirmenci‘yi takımın Genel Kaptanı, takımın bir diğer kurucu üyesi olan Gökhan Tursun‘u Ofansif Takım Kaptanı, takımın bir diğer kurucu üyesi olan Fatih Yılmaz‘ı ve Erhan Mollasalihoğlu‘nu ise Defansif Takım Kaptanı olarak isimlendirdi.

Öncelikli olarak koçlara ve kaptanlara daha sonra ise tüm Kırıkkale Üniversitesi Gunners takımına ve yeni sezon için Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’nde halihazırda faaliyet gösteren ya da göstermeye hazırlanmakta olan tüm takımlarımıza da sonsuz başarılarla dolu sakatlıksız bir sezon diliyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Etiket: KKÜ Gunners

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir