Jon Gruden Ve Covid-19 Tecrübesi

Las Vegas Raiders’ın Baş Koçu Jon Gruden ‘dan covid-19 ile alakalı şok edici bir itiraf geldi. 

Baş Koç GrudenESPN’den Paul Gutierrez aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada kendisine yöneltilen ve maskesini hiçbir zaman düzgün takmamasıyla ilgili olan bir soruya hastalıkla ilgili deneyimini anlatarak cevap verdi. 

Gruden, yapmış olduğu açıklamada covid-19 deneyimini ve kendisine yöneltilen ifadelere karşı cevabını şu sözler ile özetledi;  

“Elimden geleni yapıyorum. Daha önce virüs kaptım ve elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Bu konuda çok hassasım. Sadece bu durumlarda iletişim kurmak istiyorum ve eğer para cezası alırsam ödemem gerekecek. İyi ama bu konuda çok hassasım ve özür dilerim.”  

Gruden’da tıpkı Los Angeles Chargers Baş Koçu Anthony Lynn gibi daha önce covid-19’a yakalanmasına rağmen bunu açıklamamış.

Ayrıca ortaya sürülen ifadelerde; Maçlar sırasında 3 NFL koçunun, yüz kaplamasını uygunsuz bir şekilde taktığı için para cezasına çarptırıldığı da bildirildi.  

Jon Gruden ile İlgili Daha Fazla Haber 

Jon Gruden, Darren Waller’da bir Süper star Görüyor 

Jon Gruden, Darren Waller'da bir Süperstar Görüyor | Korumalı Futbol Türkiye
Darren Waller Photo By Jeffrey Beall /CC-BY

 
Las Vegas Raiders’ın baş koçu Jon Gruden, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamada takımın Tight End oyuncusu Darren Waller hakkında konuştu.  

Gruden, TE Waller hakkında düşündüklerini izah ederken onun bir süper star olduğunu düşündüğünü açıkladı.   

Onun bir süper star olduğunu düşünüyoruz. Onun iyi bir Tight End olduğunu düşünüyoruz. Oldukça fazla ödeme alan 2 Tight End oyuncusu tanıyorum. Bu adama sahip olduğumuzdan dolayı mutluyuz. O her şeyi yapabilir; block yapabilir veya herhangi bir rotada koşabilir. İyi bir dayanıklılığa sahip.”

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir