Jamal Agnew, WR Pozisyonuna Geçebilir!

Detroit Lions, takımın cornerback oyuncusu olan Jamal Agnew için bir pozisyon değişikliği gerçekleştirmeyi planlıyor!

Detroit Free Press‘ten Dave Birkett tarafından yapılan bir açıklamada; Detroit Lions‘un Jamal Agnew için bir pozisyon değişikliği gerçekleştirmeyi ve oyuncuyu wide receiver pozisyonuna yönlendirmeyi planladığı bildirdi.

Jamal Agnew‘in zaten Wide Receiver oyuncularının sanal toplantılarına katıldığı iddiaları varken Detroit Lions tarafından yapılan bu açıklamayla beraber bu iddialar da doğrulanmış oldu.

Oyuncunun Detroit Lions ile olan 2,65 milyon dolar değerinde 4 sezonluk anlaşmasının da bu karar ile uzayabileceğini tahmin etmek o kadar da zor olmazken; Agnew’in pozisyon değişikliği takım tarafından da resmi olarak belirtildi.

Cornerback pozisyonundan Wide Receiver pozisyonuna geçecek olan Jamal Agnew‘in pozisyon değişikliği sonrasında; cornerback pozisyonundaki boşluğu doluracak olan ismin kim olacağı hakkında ise Detroit Lions tarafından resmi bir açıklama yapılmadı.

Jamal Agnew, WR Pozisyonuna Geçebilir!
Jamal Agnew, Detroit Lions

Jamal Agnew’in Detroit Lions’daki 3 Sezonluk Kariyeri

Agnew, 2017 NFL Draft’ının 5. round 165. sırasında Detroit Lions tarafından seçilmesinin bu yana Detroit Lions‘da cornerback olarak geçirdiği 3 sezon boyunca;

26 tackle, 35 rush yards, 2 touchdown, 1,545 return yard, 3 reception, 4 fumble recoveries, 1 forced fumbles istatistiklerini elde etmişti.

Ayrıca Agnew üç sezonluk Detroit Lions kariyerinin ilk sezonunda ise; All Pro ödülü ve PFWA All-Rookie Team ödüllerine de sahip olarak başarısını kanıtlamıştı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir