İÜ Bulls, Pro Takımı Seçme Tarihlerini Açıkladı

İÜ Bulls, Pro Takımı Seçme Tarihlerini Açıkladı | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- İÜ Bulls takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları İstanbul Üniversitesi Bulls takımına aittir.

İÜ Bulls, 29 Ocak 2023’te Pro Takımı İçin Seçmeler Gerçekleştirecek!

İstanbul Üniversitesi Amerikan Futbolu takımı olan ve şu anda halihazırda TKFL Üniversiteler Süper Ligi D Grubu’nda 2022 – 2023 sezonu şampiyonluğu yolunda ter döken İÜ Bulls, 16 Aralık 2022 tarihinde Pro Lig’e katılım sağlayacaklarını duyurmuş & bununla beraber 10 Ocak 2023’te ise Pro Takımı için seçmeler yapılacağının sinyalini vermişti. Ancak bir tarih ve saat dile getirilmemişti.

Takımdan güzel haber geçtiğimiz saatlerde geldi, Bulls takımı; 29 Ocak 2023 tarihinde Marmara Üniversitesi Anadolu Hisari Kampüsü Atletizm Sahası’nda saat 11:15’te Pro Lig takımı için seçmeler yapılacağını bildirdi!

Seçmelere katılmak için takımın resmi Instagram hesabının biyografisinde bulunan linki doldurup takıma ulaşım sağlanabileceği zaten daha önce de duyurulmuştu.

Öncelikli olarak Pro Lig adına takıma katılacak olan yeni oyuncular ile tüm Bulls takımına, daha sonra ise yeni sezon için Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’nde şampiyonluk adına uçsuz bucaksız çalışmalar göstermekte olan tüm takımlarımıza sonsuz başarılarla dolu sakatlıksız bir sezon diliyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Fikstür | Türkiye Korumalı Futbol Ligleri 2022 – 2023 ÜniLig Sezonu

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir